FB

Bud-Service, Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore w nowym, nastrojowym showroomie w Bydgoszczy!

6 sierpnia 2018
 
BUD-SERVICE w nowym „nastrojowym” showroomie w Bydgoszczy. 
 
 
Stara miłość nie rdzewieje… 
 
Obecnie żyjemy w szybko zmieniającej się rzeczywistości. 
Jak połączyć wspomniane zjawisko z wartościami, które pozostają niezmienne niezależnie od mijającego czasu? 
 
 
Cała sztuka polega na zachowaniu solidnych, wypracowanych podstaw w działalności firmy przy jednoczesnym reagowaniu na panujące trendy.  
Bud-Service to jeden z naszych długoletnich Autoryzowanych Dystrybutorów, któremu idealnie udaje się mariaż powyższych zależności. Jedno wciąż pozostaje niezmienne – w ofercie nieprzerwanie króluje legendarna marka Benjamin Moore. 
 
 
Ostatnio właściciele postanowili przenieść swój showroom do nowej, przestrzennej i eleganckiej lokalizacji przy ul. Nastrojowej 6 w Bydgoszczy. 
 
 
"Do trzech razy sztuka…"
 
Właśnie tak, z uśmiechem na twarzy, mawia Sylwia Brzószczyk, która wraz z mężem Januszem prowadzą firmę od roku 2001. I dodaje „Czy trzecia zmiana adresu w historii firmy będzie ostatnią, pokaże czas”. 
 
 
Z uwagi na ogromne doświadczenie, doskonałą znajomość branży farb, efektów dekoracyjnych i systemów ociepleń połączonych z najwyższym poziomem obsługi Klientów nazwa BUD-SERVICE stała się w zasadzie marką. 
Warto podkreślić, że od czerwca bieżącego roku firma jest oficjalnym partnerem Business Club Bydgoszcz. 
 
 
Nastrojowo na Nastrojowej ;-) 
 
Nowy showroom jest nowoczesny i bardzo przestrzenny, a od wejścia czuć modny loftowy klimat. Urządzono w nim elegancką strefę dla marki Benjamin Moore z ogromnym studiem kolorów. Ściany zdobią historyczne fotografie prezentujące między innymi założyciela amerykańskiego koncernu i uroczą postać Betty Moore, autorkę pierwszej audycji radiowej poruszającej temat aranżacji wnętrz.   
 
 
W salonie wydzielono specjalną przestrzeń dla projektantów, którzy mogą wygodnie prowadzić rozmowy ze swoimi Klientami, wybierać odpowiednie produkty i kolorystykę do realizowanych projektów. 
 
 
Strefa jest również miejscem częstych prezentacji i spotkań. 
 
A teraz posłuchajmy, jak o prowadzonym biznesie i dokonanych zmianach opowiadają Właściciele firmy BUD-SERVICE.
 
„Ile lat działamy? Wydaje się, że całe lata świetlne..” – śmieje się Sylwia. „Rozpoczynaliśmy nasz biznes w zupełnie innym miejscu i w nieco innym otoczeniu makroekonomicznym. Często mawia się, że kiedyś produkty sprzedawały się same, jednak wszystko zależy od branży w jakiej prowadzona jest działalność. Naturalnie dawniej, gdy cement czy zwykła farba do malowania ścian stanowiła towar deficytowy, właściciele hurtowni zbijali fortuny. Można zapytać, czy poza oczywistymi korzyściami finansowymi mieli z tego satysfakcję? Dzisiaj na szczęście jest zupełnie inaczej i Klient staje przed pełnym wyborem produktów, marek, kolorystyki czy form. O ile kiedyś, z uwagi na ściśle limitowaną ofertę, zbędne wydawało się doradztwo, o tyle obecnie czynnik ten odgrywa decydująca rolę. To właśnie pracownicy obsługi salonów sprzedaży muszą mieć doskonałą orientację produktową, znać różnice pomiędzy markami, jak również posiadać pewne wyczucie w zakresie doboru kolorystyki i podstaw aranżacji wnętrz. Nie bez przyczyny wspomniałam czy właściciele dawnych hurtowni odczuwali satysfakcję. Miałam na myśli radość z budowania relacji z Klientami. Każdy z nich poszukuje innych rozwiązań, posiada odmienny zmysł estetyczny i przychodzi do nas z nadzieją rozwiązania innych problemów” - wyjaśnia właścicielka firmy Sylwia Brzószczyk. 
 
 
„A to, co sprawia nam największą przyjemność to możliwość znalezienia najlepszego produktu i wybór najtrafniejszej technologii. Niezmiennie w ofercie farb najważniejszą dla nas marką był, jest i będzie Benjamin Moore. Dlaczego? Kto choć raz malował tymi wyjątkowymi farbami, wie o czym mówię ;-)”dodaje właściciel firmy Janusz Brzószczyk.   
 
   
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu. 
 
Bud Service
ul. Nastrojowa 6 
85-830 Bydgoszcz 
tel.: +48 52 342 46 71, 519 540 045
   

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!