FB

BUD-SERVICE na II Targach Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz w Bydgoszczy

2 lutego 2016

W imieniu naszego Dystrybutora, marki Bud-Service, serdecznie zapraszamy na II Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w najbliższą niedzielę w Bydgoszczy. Podczas tej edycji, odbywającej się w Hali Sportowo-Widowiskowej "Łuczniczka", swoją ofertę zaprezentują najlepsi producenci i przedstawiciele światowych marek wnętrzarskich.

Na stoisku nr 10 uczestnicy targów będą mieć okazję do zapoznania się z naszymi najnowszymi paletami i nowinkami produktowymi Benjamin Moore . To także doskonała okazja do zapoznania się z niezwykle bogatym asortymentem salonu Bud-Service, oferującym oprócz luksusowych farb wyjątkowe tapety, efekty dekoracyjne, sztukaterie, systemy dociepleń i wiele innych elementów wykończeniowych, niezbędnych do stworzenia stylowej przestrzeni.

Zapraszamy- będzie pięknie!

data: 7.02.2016, w godzinach 10.00-17.00

miejsce: II Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz, Hala Sportowo- Widowiskowa "Łuczniczka"

Wstęp wolny.

 

 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!