FB

Co łączy wioślarstwo, firmę Savel i markę Benjamin Moore?

29 stycznia 2011

Wioślarstwo

Wioślarstwo to pasja Tadeusza Sawickiego, właściciela firmy Savel. W terminie 2-5 września 2010 roku dwie polskie załogi w składzie Tadeusz Sawicki, Ryszard Strzelecki, Jacek Dąbrowski i Mirosław Gwarek reprezentujący kluby AZS Warszawa i MOS 2 Warszawa wzięły udział w prestiżowej imprezie - mistrzostwach świata „Fisa Masters Rowing Canada 2010”, które tym razem zorganizowano w Kanadzie.

Sponsorem załóg była marka Benjamin Moore reprezentowana przez firmę B.M. Polska.

Pierwsza impreza z cyklu wspomnianych mistrzostw odbyła się w Wiedniu w 1973 roku. Wioślarzy gościły także m. in. Adelajda, Amsterdam, Budapeszt, Heidelberg, Miami, Praga, Wiedeń i Sewilla. Co roku mistrzostwa przyciągają tysiące zawodników w różnym wieku z całego świata (podział na 10 kategorii wiekowych).

Wśród zawodników spotkamy zarówno poważnych biznesmenów, grupę byłych mistrzów olimpijskich oraz zupełnie początkujących wioślarzy.

„To doskonała impreza, która pozwala na rywalizację uznanych, profesjonalnych zawodników, jak i amatorów” - wyjaśnia Tadeusz Sawicki. 

Polskie załogi zajęły bardzo dobre lokaty. Tadeusz Sawicki z Jackiem Dąbrowskim zdobyli 4 miejsce w grupie F (powyżej 60 lat), a Ryszard Strzelecki z Jackiem Dąbrowskim 3 miejsce w grupie G (powyżej 65 lat). Gratulujemy wyników!

 

Firma „Savel” 

Salon firmy Savel zlokalizowany przy ul. Hawajskiej w Warszawie to elegancki, dobrze rozpoznawalny punkt sprzedaży ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore.
Na przestrzeni ostatniego roku w salonie miały miejsce wyraźne zmiany, choć są one kontynuowane w dalszym ciągu. Mowa o mocnym zaakcentowaniu obecności marki Benjamin Moore. Salon posiada przyjazny, nastrojowy klimat pozwalający klientom na dokonanie odpowiedniego wyboru kolorystyki i produktu w komfortowych warunkach.

„Wprowadzenie nowej linii produktowej AURA® i rodziny wyjątkowo ekologicznych farb NATURA™ połączone z nowym systemem kolorowania GENNEX Platform marki Benjamin Moore to doskonała decyzja. Jakość wymienionych produktów wyznacza standardy rynkowe, potwierdza legendarną, najwyższą jakość, troskę o środowisko naturalne i bezpieczeństwo użytkowników farb, szczególnie tych najmłodszych” - tłumaczy Tadeusz Sawicki, właściciel firmy.

„Wkrótce w naszym salonie nastąpią kolejne zmiany w aranżacji wnętrza jak i na zewnątrz pod kątem silniejszego zaznaczenia obecności marki Benjamin Moore” - dodaje Artur Sawicki, właściciel firmy Savel.
 

„Dni otwarte” i 10% rabat!

Zapraszamy w dniach 8 i 11 lutego, w godzinach 11.00 - 17.00 do salonu firmy Savel na „dni otwarte” podczas których uzyskasz kompleksowe porady w zakresie specyfiki i zastosowania farb marki Benjamin Moore. Możliwa będzie również praktyczna aplikacja efektów dekoracyjnych marek Candis, Texturline i Rival.
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy miłą niespodziankę. W trakcie całego tygodnia, tj. od dnia 7 do 12 lutego otrzymasz atrakcyjny, 10% rabat na farby z linii AURA® i NATURA™.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów!


Dane teleadresowe salonu:

ul. Hawajska 19
02-776 Warszawa
tel.: +48 22 644 01 17
fax: +48 22 644 01 17
e-mail: sklep@savel.pl
www.savel.pl

 

 

 

 

Oferta salonu obejmuje pełen asortyment ekskluzywnych farb, emalii, lakierów oraz narzędzi malarskich marki Benjamin Moore.

Właściwego wyboru dokonacie w miłej, niepowtarzalnej atmosferze.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!