FB

Dołącz do elitarnego grona Partnerów Biznesowych legendarnej marki Benjamin Moore w Trójmieście i Katowicach!

11 kwietnia 2019
 
Dołącz do elitarnego grona Partnerów Biznesowych legendarnej marki Benjamin Moore w Trójmieście i Katowicach (oraz aglomeracji śląskiej). 
 
Wyobraź sobie, że prowadzisz elegancki salon sprzedaży i oferujesz w nim „legendę i niepowtarzalny styl”. 
 
Masz grono oddanych Klientów, którzy chętnie polecają Twój kultowy salon swoim znajomym. Wszystko dlatego, że oferujesz najbardziej ekskluzywne farby, które zmieniają tło, na którym rozgrywa się spektakl życia Twoich Klientów.
Wpływasz na ich emocje i uczucia. Spełniasz barwne marzenia i stajesz się częścią ich świata. 
 
Czujesz to? 
Doskonale pasujesz do tej roli. 
 

 
Czas na nowe wyzwania  
 
 
CO ZYSKASZ?
 
przystąpienie do elitarnego Grona Dystrybutorów legendarnej marki o ograniczonej dostępności (nieobecność w hipermarketach, sprzedaż jedynie poprzez wyselekcjonowane, niezależne salony sprzedaży) 
 
•  sprzedaż farb światowego lidera we wdrażaniu pionierskich, zaawansowanych technologii, bezpiecznych dla środowiska naturalnego oraz użytkowników  
 
•  wprowadzenie do oferty marki odpornej na niekorzystną sytuację ekonomiczną (producenci luksusowych produktów nawet w takich warunkach notują znaczne wzrosty sprzedaży)
 
•  wzmocnienie pozycji w segmencie sprzedaży ekskluzywnych produktów 
 
•  dotarcie do projektantów i designerów z uwagi na charakter marki oraz jej popularność i wysoką rozpoznawalność wśród wymienionych grup 
 
•  możliwość rozbudowy oferty o dodatkowe produkty z portfolio firmy B.M. Polska
 
•  efektywne wsparcie w działaniach i akcjach sprzedażowych oraz marketingowych  
 
•  stabilny wzrost dochodów połączony z budowaniem własnej marki, rozpoznawalnej w regionie
 
Zapewnimy wsparcie i pomoc w rozwinięciu Twojej działalności. 
 

 
Każdy biznes zaczyna się od pierwszej rozmowy.  
Prosimy o przesłanie zgłoszenia bezpośrednio na adres mailowy: anowak@bmpolska.com   
 
lub kontakt z naszymi pracownikami obsługującymi rejon województwa pomorskiego i śląskiego. 
 
Z nadzieją nawiązania owocnej i trwałej współpracy, 
Artur Nowak
 
Dyrektor Operacyjny

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!