FB

Dwa diamenty - Benjamin Moore i Versace

10 grudnia 2012

Niewiele jest firm, w ofercie których znajdziemy dwa prawdziwe klejnoty.

„ANGRA” z Otwocka, która w tym roku obchodziła 20-lecie swej działalności w branży płytek ceramicznych rozszerzyła portfolio o ekskluzywne farby marki Benjamin Moore.

Dzięki tej decyzji salon sprzedaży firmy zlokalizowany w Otwocku przy ul. Rzemieślniczej 3 może poszczycić się najbardziej ekskluzywnymi markami w swoich kategoriach.

Versace/Gardenia Orchidea (z linią eleganckich płytek ceramicznych) i legendarna marka Benjamin Moore błyszczą niczym dwa brylanty kusząc pojawiających się w salonie Klientów.  

„Klienci odwiedzający naszą ekspozycję, przy wyborze płytek ceramicznych oraz innych elementów, jak armatura czy sanitariaty pytali wielokrotnie o farby do malowania wnętrz. Doszliśmy do wniosku, że powinniśmy zapewnić im kompleksową ofertę. Wybór padł na najlepszą markę, o której wcześniej słyszeliśmy wiele dobrych opinii zarówno od współpracujących z nami projektantów i architektów oraz wykonawców, których przez 20 lat naszej działalności poznaliśmy pokaźne grono. Oczywiście jesteśmy w pełni świadomi, że sprzedaż nowej kategorii produktowej będzie się rozwijać w czasie” - tłumaczy Grażyna Zięba, właścicielka firmy. 

W salonie firmy Angra już od wejścia widać obecność marki Benjamin Moore.

Elegancka, przyjazna Klientom, projektantom i firmom wykonawczym przestrzeń ze specyficzną kolorystyką ścian, logotypem marki, ekspozytorem z wyjątkową kolorystyką, atrakcyjną grafiką oraz wygodną przestrzenią do prowadzenia rozmów i podejmowania jakże ważnych, barwnych wyborów. 

„Istotnym atutem naszej firmy jest obecność asystentek Klientów, które są do ich dyspozycji codziennie i służą pomocą w zakresie przygotowania profesjonalnych projektów i wizualizacji wnętrz 3D. Wkrótce pojawią się reklamy na zewnątrz salonu, na wiosnę atrakcyjne bilbordy w Centrum Otwocka. Obecnie pracujemy nad nową stroną internetową na której szczegółowo przedstawiona zostanie marka Benjamin Moore. Szczególną wagę przykładamy do naszej aktywności szkoleniowej, dlatego już na wiosnę rozpoczniemy prezentacje produktowe dla zaprzyjaźnionych nam projektantów i wykonawców, organizowane często w formie firmowego pikniku" – dodaje z uśmiechem właścicielka salonu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

 
ANGRA

ul. Rzemieślnicza 3
05-400 Otwock
tel.: +48 22 779 20 54, 779 20 55
fax: +48 22 779 20 56
e-mail: angra@angra.com.pl
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!