FB

DYSKUSJE o designie

31 maja 2016

W drugiej połowie maja otrzymaliśmy zaproszenie na spotkanie dotyczące nowych trendów w projektowaniu. W DYSKUSJACH O DESIGNIE organizowanych przez Wnętrzności w łódzkiej galerii MILIONOVA Fabryka Designu wzięli udział blogerzy, projektanci i przedstawiciele marek partnerskich, w tym Benjamin Moore Polska.

Podczas prelekcji przedstawionych między innymi przez Kasię Gal i Dagmare Jakubczak mieliśmy okazję nie tylko wysłuchać prognoz dotyczących trendów na najbliższe sezony, ale także podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Tytułowe rozmowy, które nawiązały się w trakcie paneli zdecydowanie zaliczamy do jednych z najciekawszych w jakich mieliśmy okazję uczestniczyć.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i zapraszamy do zapoznania się z całą relacją na stronie WNĘTRZNOŚCI.

Zdjęcia: wnetrznosci.com

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!