FB

Dzień Dziecka w Benjamin Moore. PROMOCJA

30 maja 2016

Magic Board System to idealna kombinacja farby tablicowej i tapety magnetycznej, która sprawi, że ściany stają się prawdziwymi galeriami sztuki, a rodzice z dumą mogą przeglądać najświeższe prace swoich małych Artystów.

Z okazji nadchodzącego święta przygotowaliśmy promocję -15% na MAGIC BOARD SYSTEM obejmujący farbę tablicową w dowolnym kolorze, tapetę magnetyczną w wybranym wymiarze i specjalistyczny klej.

A że u nas Dzień Dziecka trwa ciągle;), przedłużamy ofertę aż do piątku; wystarczająco długo, aby zdecydować się na jeden z ponad tysiąca kolorów farby tablicowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych (pełna lista sklepów-poniżej) i skorzystania z oferty -15% na Magic Board System w dniach 1.06-3.06. 2016 r.Showroom BM Polska – ul. Okrężna 36 lok. 1, Warszawa
Salon BM Polska – ul. Połczyńska 100, Warszawa
JML Color – ul. Bartycka 175, Warszawa
Salon BM Polska – Al. Zwycięstwa 269, Gdynia
Salon BM Polska – ul. Zakopiańska 56, Kraków
Salon BM Polska – ul. Inżynierska 45, lokal U17, budynek Corte Verona, Wrocław

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!