FB

Ekskluzywna marka Benjamin Moore w showroomie GLAZ-BUD w Łodzi

10 września 2018
 
Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore -showroom GLAZ-BUD w Łodzi. 
 
Doskonale znana galeria i słynne farby 
 
 
„STREFA 99” przy ul. Przybyszewskiego 99 w Łodzi. 
To właśnie w tym doskonale rozpoznawalnym miejscu zlokalizowany jest salon firmy Glaz-Bud.
Na początku bieżącego roku oferta showroomu została uzupełniona o farby ekskluzywnej marki Benjamin Moore. 
 
Produkty amerykańskiego producenta dostępne były już kiedyś na 2 piętrze wypomnianej galerii, teraz jednak trafiły do przestronnej strefy dedykowanej marce na parterze obiektu, w eleganckiej przestrzeni bezpośrednio użytkowanej przez właścicieli obiektu.  
Warto podkreślić, że firma Glaz-Bud prowadzi rodzinny biznes ponad 20 lat, od 1997 roku. 
 
 
1600 m² na których mieszają się style, kraje, wzory i kolory…
 
Włochy, Niemcy, Ameryka, Polska. Styl klasyczny, nowoczesny, industrialny, a może glamour?
W showroomie wybierzemy najważniejsze elementy wyposażenia wnętrz – zarówno przestrzeni łazienkowych, kuchni oraz salonów. Wszystkie z segmentu Premium. Porcelana stołowa marki Villeroy&Boch, sprzęty domowe KitchenAid i Silit, piękne meble włoskiej firmy Bonaldo i wiele innych.
Glaz-Bud to również dystrybutor innowacyjnych płytek wielkoformatowych marek Ariostea, Florim i innych.
 
 
Pracownicy showroomu otaczają Klientów wyjątkową opieką, zapewniają profesjonalną wiedzę i dobierają najlepsze rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. 
 
 
Benjamin Moore – brakujący element…  
 
W salonie wydzielono specjalne miejsce dla marki Benjamin Moore, w którym uwagę przyciąga atrakcyjny, podświetlany ekspozytor z najpopularniejszymi paletami kolorów.  
 
„Już od pewnego czasu Klienci pytali nas o farby amerykańskiej marki Benjamin Moore. Wiedzieliśmy, że jest to tzw. brakujący element w naszej szerokiej ofercie. Naturalnie otrzymywaliśmy propozycje współpracy od wielu przedstawicieli związanych z branżą farb, zawsze jednak odmawialiśmy. Podświadomie myśleliśmy tylko o jednej marce… I oto niczym w amerykańskim śnie, poprzez zbieg pewnych okoliczności dołączyliśmy do grona autoryzowanych dystrybutorów w Łodzi. Teraz wiemy dlaczego nasi projektanci tak usilnie rekomendowali nam właśnie te, a nie inne farby. Markę widać już na ogrodzeniu zewnętrznym galerii i na witrynie tuż przy samym wejściu. Teraz każdy Klient otrzymuje wyraźny sygnał, że w naszym salonie wybierze również farby do barwnej aranżacji wnętrz. Pod koniec września – 29 i 30 wystawiamy się na targach HOME DESIGN w Atlas Arenie i już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji. Naturalnie pokażemy również amerykańską legendę”wyjaśnia Renata Karolczak, która wraz z mężem Pawłem zarządza firmą GLAZ-BUD.   
 
  
Duże i małe
 
Glaz-Bud obsługuje duże inwestycje realizowane przez deweloperów, jak i mniejsze należące do Klientów indywidualnych.
Firma współpracuje z szerokim gronem designerów oraz wykonawcami. To połączenie stanowi szczególnie istotny element strategii działania i wpływa zasadniczo na skuteczność sprzedaży. Wymaga jednak wieloletniego doświadczenia, doskonałej koordynacji projektów, terminowości i rzetelności.
To właśnie te cechy najlepiej opisują wzorowy rodzinny biznes rozwijany od ponad 20 lat przez Właścicieli.
 
 
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu. 
 
STREFA 99  
ul. Przybyszewskiego 99A
93-126 Łódź
tel.:+48 42 683 06 16; 42 640 23 55
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!