FB

FANTAZJA - nowy punkt na dekoracyjnej mapie Opola!

7 marca 2013

„Fantazja” zlokalizowana w Opolu przy ul. Budowlanych 46b dołączyła do wyjątkowego grona autoryzowanych Dystrybutorów ekskluzywnej marki Benjamin Moore.

 

Oto historia Anny i Adama Taborskich, właścicieli nowo otwartego studia dekoracji wnętrz.

Anna po wielu latach spędzonych w korporacji i pięciu się po szczeblach kariery została mamą i jej poukładany dotąd świat obrócił się do góry nogami. Postanowiła zajrzeć do artystycznej części swojej duszy i poszukać zajęcia dla siebie i męża.

Z kolei Adam, filolog i budowlaniec w jednym, ale przede wszystkim dusza towarzystwa jak sam o sobie mawia, to człowiek, który uwielbia współpracować z innymi.

„Mix doskonały, który stworzył Fantazję - z założenia miejsce, w którym w miłej i pozytywnej atmosferze Klienci dokonają wyboru farb ekskluzywnej marki Benjamin Moore, niepowtarzalnych dekoracyjnych efektów ściennych marek Candis, Texturline, Rival, Cotton Wall oraz tapet takich marek jak chociażby słynna Shand Kydd, Imperial, Gremacy czy Waverly należących do kanadyjskiego koncernu Blue Mountain. Naszą ofertę staramy się poszerzać i udoskonalać w miarę potrzeb Naszych Klientów. A z pewnością grono to będzie szybko się powiększało” – mówi Anna Taborska.

„Zasadniczy cel do którego dążymy to pełna satysfakcja Klienta. Szczególne nadzieje wiążemy ze sprzedażą farb marki Benjamin Moore, które nie mają sobie równych na rynku. Nie tylko pod względem kolorsytyki i parametrów technicznych, ale również dzięki mocnej, uznanej marce, kojarzonej z luksusem, prestiżem i elegancją” – dodaje Adam Taborski.  

W salonie bardzo mocno zaznaczono obecność marki Benjamin Moore. Powstała elegancka przestrzeń w której zarówno projektanci, klienci indywidualni oraz wykonawcy dokonają najlepszych wyborów.

Wkrótce pojawią się reklamy na zewnątrz salonu. Zakończone zostaną również prace stroną firmową w nowej odsłonie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

 

STUDIO DEKORACJI WNĘTRZ FANTAZJA:
ul. Budowlanych 46b
45-123 Opole
biuro@fantazjastudio.pl
www.fantazjastudio.pl

tel.: 696063655, 664990720, 666921281

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!