FB

Farba tablicowa we wszystkich kolorach tęczy!

29 października 2012

Większości z nas tablica szkolna kojarzy się z czarnym lub ciemnozielonym prostokątem, przy którym często zestresowani odpowiadaliśmy na pytania nauczyciela. Nasze dzieci będą miały zupełnie odmienne wspomnienia z dzieciństwa, a tablica szkolna będzie dla nich synonimem wspaniałej zabawy i swobody ekspresji artystycznej.

Ekskluzywna marka Benjamin Moore wprowadziła właśnie do swojej oferty farbę tablicową Chalkboard Paint 308.

Na czym polega jej wyjątkowość? Jest to farba tablicowa dostępna w pełnej gamie kolorów. Teraz na ścianie pokoju dziecięcego może powstać tablica w jednym z 11 tysięcy odcieni i w dowolnym, wymarzonym przez Twoją pociechę kształcie.

Namalowanie tablicy na ścianie to zaledwie jeden z kilkudziesięciu pomysłów na wykorzystanie farby Chalkboard Paint 308 w pokoju dziecięcym, kuchni, gabinecie, salonie, sali szkoleniowej, sklepie czy restauracji. Farba wspomaga rozwój zdolności plastycznych i wyobraźni  dziecka, jest przydatna podczas szkoleń i spotkań biznesowych, a wreszcie przypomni nam o liście zakupów (w kuchni) czy planie dnia (w przedpokoju).  

Pierwsza taka „tablicówka”

Chalkboard Paint 308 marki Benjamin Moore to wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa o półmatowym wykończeniu, która przekształca powierzchnie ścian i innych elementów wewnątrz pomieszczeń (np. blaty stolików lub fragmenty mebli) w tablicę po której można pisać i rysować kredą.

Farba może również posłużyć do renowacji tradycyjnych tablic szkolnych.

Produkt dostępny jest w pełnej gamie kolorów w systemie barwienia GENNEX® Platform marki Benjamin Moore. Farba jest łatwa w aplikacji i w użytkowaniu. Posiada doskonałą odporność na zmywanie i szorowanie oraz bardzo dobre właściwości kryjące. Nie kapie podczas malowania i szybko schnie.

Namalowana tablica jest bardzo odporna na oddziaływanie kredy i wielokrotne zmywanie przy użyciu wody, a warstwa malarska nie traci koloru i nie wybłyszcza się. Farba Chalkboard Paint 308 jest w pełni bezpieczna dla domowników, nie wydziela drażniącego zapachu i charakteryzuje się bardzo niską zawartością lotnych związków organicznych (LZO).

Nie tylko dla dzieci!


Idealnym pomieszczeniem w domu na kreatywne wykorzystanie farby tablicowej jest kuchnia. Bardzo fajnym pomysłem jest pomalowanie jednej ściany kuchennej przy użyciu Chalkboard Paint 308 marki Benjamin Moore. Będzie ona pełnić rolę tablicy informacyjnej służącej do zapisywania bieżących spraw do załatwienia, ważnych rodzinnych dat itp. Dodatkowo może być również miejscem ekspresji dziecięcych talentów plastycznych.

Malując blat stolika otrzymamy idealne narzędzie do rozwijania wyobraźni naszych pociech.

Tablicówką możemy również pomalować przestrzeń pomiędzy górną, a dolną zabudową kuchenną. Otrzymamy wówczas oryginalny notatnik na najnowsze przepisy kulinarne.

Przy wykorzystaniu farby marki Benjamin Moore można również ozdobić doniczki, w których hodujemy świeże zioła, a następnie odpowiednio podpisać je kredą.

Jeżeli zależy nam na porządku w spiżarni farba tablicowa pozwoli na wykonanie estetycznych etykiet na słoikach i wekach.

Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość błyskawicznej zmiany ich zawartości bez konieczności przygotowywania nowych etykiet.

Farbę tablicową z powodzeniem wykorzystamy również w salonie lub gabinecie. Fragment ściany pomalowany Chalkboard Paint 308 i oprawiony w zdobioną ramę, będzie stanowił ciekawy element dekoracyjny o walorach funkcjonalnych.

Więcej informacji i inspiracji na temat farby tablicowej Chalkboard Paint znaleźć można na fanpage’u Benjamin Moore Polska na Facebooku pod adresem www.facebook.pl/benjaminmoorepl i na stronie internetowej  www.benjaminmoore.pl w zakładce "Produkty".


Wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl. Więcej informacji na temat marki Benjamin Moore można znaleźć na Facebooku pod adresem www.facebook.com/benjaminmoorepl  .


Informacje o produkcie:
Wydajność: ok. 10 m2/l.
♦  Cena: 138 zł za opakowanie 0.95 l (w tym 23% VAT).
♦  Opakowanie: 0.95 l
♦  Producent: Benjamin Moore & Co., USA.
♦  Dystrybutor: B.M. Polska
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!