FB

Farby marki Benjamin Moore w CERAMICA PROMAT w Tarnowie!

18 czerwca 2020
  
 
Jest takie miejsce w mieście. Totalnie „elektryzujące”… 
 
Elektryczna 4 w Tarnowie. Ten adres wart jest szczególnego zapamiętania. 
To właśnie tutaj za niepozorną fasadą ukryto prawdziwą kopalnię eleganckich naturalnych kamieni, płytek ceramicznych, mozaik i okładzin wielkoformatowych najbardziej renomowanych marek. 
 
W salonie firmy pojawiły się także farby ekskluzywnej marki Benjamin Moore.
 
 
Włochy, Hiszpania…Ameryka  
 
Apavisa, Dune, Rex, Marazzi, Iris, FMG, Gardenia Orchidea, Laminam, Love, Kronos czy Delconca. Tych producentów z Włoch i Hiszpanii nie trzeba nikomu z branży specjalnie przedstawiać - nazwy mówią same za siebie.
 
 
Od ręcznie malowanych, filigranowych dekorów, przez piękne klasyczne motywy, aż do surowych patynowanych wzorów do złudzenia przypominających beton i stare zzieleniałe blachy. 
 
 
Niesamowite wrażenie robią magiczne płytki z kolekcji „Fluid” oraz „Alchemy 7.6” marki Apavisa.
 
  
Miłośnicy rozmiarów XXL znajdą tutaj to co najbardziej lubią - wielkoformatowe spieki, które ostatnio zyskują coraz większą popularność. Niektóre z nich można nawet podświetlić.
 
  
Ceramica Promat skupiona dotąd na markach europejskich spojrzała za ocean. To stamtąd przypłynęły farby Benjamin Moore, najlepiej komponujące się z pozostałymi, ekskluzywnymi produktami dostępnymi w showroomie. 
    
 
OSB, czarne sufity z ciemną konstrukcją i wiszącymi instalacjami oraz błyszczące posadzki…
 
„Pozorna tymczasowość” – to określenie chyba najlepiej pasuje do stylu wnętrza, stanowiącego doskonałe tło dla produktów z segmentu Premium.
 
 
Przekora i kontrast = ?  
 
Odnosimy wrażenie, że Właściciel nieco przekornie, na zasadzie kontrastu urządził swój showroom. W takich klimatach projektanci czują się najlepiej, a o Klientów dbają mili, kompetentni pracownicy. 
 
 
Zapytaliśmy Właściciela dlaczego ukrył „tony dobrego stylu” za tak niepozorną fasadą. Posłuchajcie co odpowiedział...
 
 „Nie wszystko złoto, co się świeci…”rozpoczął swoją wypowiedź zawsze uśmiechnięty Mirosław Pomykacz, po czym dodał „Tak na poważnie układ przestrzenny firmy wynika w dużej mierze z wieloletniej działalności. Już nawet nie pamiętam dokładnie, w którym roku rozpocząłem biznes, gdzieś w latach 90-tych. Zresztą zmieniamy się praktycznie cały czas i niebawem drastycznej metamorfozie ulegnie kolorystyka elewacji. Przy okazji przetestuję odporność amerykańskich farb, które mam od niedawna w ofercie. Traktuję markę Benjamin Moore jako doskonałe uzupełnienie zasadniczej oferty. Chcę aby Cremica Promat stała się ulubionym miejscem dla projektantów wnętrz. Swego rodzaju pracownią i do tego ma nawiązywać styl – surowe ale ciepłe w odcieniu płyty OSB, miękki czarny sufit, widoczna elektryka, przeszklenia i stalowa konstrukcja dachu. Niebawem pokażę więcej farb, także na ścianach”. 
 
 
W salonie Ceramica Promat oprócz płytek ceramicznych i farb znajdziecie tapety, wyposażenie łazienek i saun, eleganckie blaty kuchenne oraz produkty pomocnicze, np. kleje, listwy i profile. Firma oferujemy również sufity napinane. 
 
 
Pamiętajcie o jednym – każda łazienka wymaga odpowiedniej farby do wykończenia na ścian i sufitów.
Wrzućcie do swojego koszyka zakupowego najlepszy produkt do tego specyficznego rodzaju wnętrza - „AURA Bath & Spa 532”. 
 
Naturalnie Ceramica Promat posiada pełną ofertę farb - wewnętrznych do ścian i sufitów, do dekoracji drewna i metalu, a także do elewacji mineralnych oraz drewnianych. 
 
 
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu. 
 
PROMAT 
ul. Elektryczna 4
33-100 Tarnów
tel.: +48 792 559 525 
   

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!