FB

Festiwal Otwarte Ogrody Sadyba - zapraszamy na relację!

12 czerwca 2017

Salony Benjamin Moore Polska to nie tylko punkty sprzedaży farb. To miejsca, w których sztuka użytkowa spotyka się ze sztuką i kulturą, czego najlepszym dowodem jest Showroom na Sadybie.

W ostatni weekend po raz kolejny dołączyliśmy do Festiwalu Otwarte Ogrody Sadyba i gościliśmy mieszkańców tej niezwykłej dzielnicy podczas spotkania dedykowanego przedwojennym divom.

W BLASKU GWIAZD

W piękny, czerwcowy wieczór w naszym warszawskim showroomie zaroiło się od prawdziwych gwiazd!

Za sprawą anegdot varsavianisty i kolekcjonera, Jarosława Wojciechowskiego na chwilę wróciliśmy do czasów gdy wyobraźnią rządziły Ordonka , Zula Pogorzelska, Wiera Gran…

Opowieści dobre jak WINO

Podczas wykładu zajrzeliśmy za kulisy słynnych kabaretów, z kultowym Qui Pro Quo na czele. Dowiedzieliśmy się także czym zajmowała się organizacja o bardzo znaczącej nazwie WINO, kto lubił pobierać kąpiele w restauracyjnym akwarium, jak brzmi naprawdę „ciężka” muzyka, kiedy wprowadzono lokowanie produktów w filmach i dlaczego dawne reklamy trwały nawet 30 minut.

Ale to nie wszystko! Pokaz mody z lat 1920-30 przygotowany przez urocze modelki z grupy rekonstrukcyjnej wzbudził aplauz publiczności i naprawdę pomógł nam przenieść się w czasie do lat, gdy na parkietach królował Charleston i Swing.

Zapraszamy na obszerną relację fotograficzną na naszym facebookowym profilu!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za odwiedzenie naszego Showroomu, oraz Towarzystwu Społeczno Kulturalnemu Sadyba Otwarte Ogrody za zaproszenie do Festiwalu.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!