FB

FESTIWAL WNĘTRZ w Krakowie już w ten weekend - 10-11 czerwca 2017!

8 czerwca 2017

Benjamin Moore na Festiwalu Wnętrz. 

W najbliższy weekend Kraków stanie się centrum designu i pięknych wnętrz. Wszystko za sprawą FESTIWALU WNĘTRZ, który w dniach 10-11 czerwca 2017 r. opanuje Centrum Targowe Chemobudowa przy ul.Klimeckiego 14.

Podczas Festiwalu nie mogło zabraknąć i naszego punktu, w którym będzie można obejrzeć wszystkie wzorniki (uprzedzamy - to ponad 3500 odcieni;), upolować najnowsze katalogi aranżacyjne i porozmawiać o najlepszych rozwiązaniach do naszych mieszkań i domów.

Na odwiedzających stoisko nr 26 Benjamin Moore Polska w Pawilonie A czekają atrakcyjne nagrody, między innymi farba tablicowa w dowolnie wybranym kolorze.

O wydarzeniu tak opowiadają Organizatorzy z VIRTUS Studio:
"Festiwal Wnętrz to targi podczas których prezentowane są najnowsze trendy w aranżacji i wyposażeniu wnętrz. Czekają na Ciebie oryginalnie zaaranżowane stoiska producentów, praktyczne porady architektów, panele seminaryjne prowadzone przez stylistów prestiżowych magazynów wnętrzarskich, dyskusje o nowoczesnej aranżacji przestrzeni, warsztaty rodzinne oraz konkursy i ciekawe nagrody."

Zapraszamy serdecznie już w tę sobotę!

FESTIWAL WNĘTRZ

Centrum Targowe Chemobudowa przy ul.Klimeckiego 14, Kraków

oficjalna strona Festiwalu ( KLIK)

wydarzenie na facebooku ( KLIK )

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!