FB

"Gotowe na wszystko" wybrały kolory Benjamina Moore'a

12 stycznia 2009

Serial „Gotowe na wszystko” podbił serca widzów na całym świecie. Na polskich ekranach przewrotne losy szalonych gospodyń domowych goszczą nieprzerwanie od września 2005 roku i mają liczne grono oddanych fanów. Poza wielowątkową fabułą i bardzo dobrą obsadą aktorską, jednym z głównych atutów serialu jest scenografia. Domy przy Wisteria Lane ujmują bogactwem kolorów, a barwy wnętrz budują przytulną atmosferę amerykańskich przedmieść. Duża w tym zasługa firmy Benjamin Moore & Co., której farbami pomalowane są domy głównych bohaterek i która współtworzy kompozycje kolorystyczne do kolejnych odsłon serialu.

Kolory wnętrz domów głównych bohaterek zostały dopasowane do ich charakterów i usposobienia. Ściany wrażliwej Susan Mayer pomalowane zostały pastelowymi kolorami Sweet Salmon i Crisp Straw z palety kolorów Benjamin Moore®. W domu opanowanej i pedantycznej Bree Van De Kamp dominują zimne odcienie Wickham Grey i Wythe Blue. Ciepłe żółcienie i pomarańcze (kolory: Summer Peach i Acorn Yellow) ścian w rezydencji Gabrielle Solis podkreślają jej ognisty temperament. Istotną rolę kolorów dla budowania atmosfery serialu podkreśla Tom Walsh - scenograf „Gotowych na wszystko”: „Barwy pomagają budować historię. Różnorodne akcenty kolorystyczne nie tylko współtworzą całość, ale są pomocne w kreowaniu wizerunku świetlistej, idealnej Ameryki”. Tom Walsh zwraca uwagę na wysoką jakość i trwałość farb marki Benjamin Moore, które użyte zostały przy aranżacji serialowych domów: „Wymagania stawiane przez telewizję są bardzo wysokie. Farby Benjamin Moore spełniają nasze oczekiwania, jeżeli chodzi o odporność, jak i estetykę pomalowanych powierzchni”.

Farby marki Benjamin Moore w kolorach wnętrz bohaterek serialu „Gotowe na wszystko” kupić można w renomowanych sklepach i salonach firmowych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.bmpolska.com.


 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!