FB

I POZNAŃSKA NOC ARCHITEKTÓW

16 czerwca 2016

Za co najbardziej kochamy lato?

Za długie wieczory, ciepłe noce i fantastyczne wydarzenia, które w takich okolicznościach przyrody zyskują zupełnie nowy wymiar!

17.06 2016 zapraszamy na I POZNAŃSKĄ NOC ARCHITEKTÓW. W galerii Arkada czeka na Was mnóstwo atrakcji, m.in.: pokazy, prezentacje topowych marek, konkurs z nagrodami ( do wygrania tablet) i 350 kolorowych drinków.
A jeśli o kolorach mowa, to koniecznie zajrzyjcie do naszego Dystrybutora - salonu DEKOSTUDIO. Przekonajcie się sami, jak kolory Benjamin Moore wyglądają po zmroku.

Czy trzeba czegoś więcej, by dobrze rozpocząć weekend?

data: 17.06.2016, start 20.00
Galeria Arkada ul. Obornicka 229, Poznań
salon DEKOSTUDIO http://www.dekostudio.pl/

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!