FB

Jak dojechać do salonu BM przy ul. Połczyńskiej w Warszawie?

4 sierpnia 2014

Pomimo remontu ul. Połczyńskiej dotrzesz do naszego salonu w Warszawie.

Od pewnego czasu trwa remont ul. Połczyńskiej w Warszawie, przy której zlokalizowane są salon firmowy, biuro oraz magazyn centralny Benjamin Moore Polska.
Dla twojego komfortu, poniżej zamieściliśmy wskazówki dotyczące sposobu dotarcia do naszego salonu.


Jadąc do nas od strony centrum ul. Połczyńską, należy minąć ul. Szeligowską i skręcić na stację "Lukoil" tak jak nasz samochód na zdjęciu powyżej.

Teraz musisz objechać stację zgodnie z wytyczonym pachołkami objazdem (zdjęcie poniżej).

Wyjedź ze stacji skręcając w prawo w remontowany pas jezdni ul. Połczyńskiej. Wyjazd widoczny jest na poniższym zdjęciu. Zachowaj ostrożność.

Droga jest przejezdna dla samochodów osobowych i wkrótce znajdziesz nasz salon po prawej stronie, tuż za autokomisem.

Prosimy jedynie o zachowanie szczególnej ostrożności.

Jednocześnie przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!