FB

Jazda bez trzymanki! Pomysłowość nie zna granic...

14 lipca 2014

Ala jazda!

W jaki sposób przetestować odporność farby na szorowanie i brudzenie?

Właściciele firmy „Yes Color” z Rzeszowa znaleźli doskonały, choć nieco brutalny sposób na weryfikację tych kluczowych parametrów farb.

A wszystko działo się na żywo w miłej scenerii podczas szkolenia dla wykonawców zorganizowanego w salonie przy ul. Goździkowej 11 w Rzeszowie, w dniu 11 lipca br. i przypominało akcję ze znanego programu "Top Gear"...

Bohaterem była naturalnie najbardziej odporna farba na rynku – farba ceramiczna „Regal Select 548” marki Benjamin Moore. 

Go, Go, Go...!

„Połączenie miłości do motoryzacji, w szczególności motocykli i farb podsunęło nam pewien pomysł. Wcześniej smarowaliśmy płyty pomalowane farbą ceramiczną marki Benjamin Moore tłuszczem, masłem, czerwonym winem, kawą, herbatą czy colą. Zawsze wszystko schodziło. Ale co z gumą z opon motocykla? Postanowiliśmy wykorzystać jeden z modeli Hondy udostępniony przez zaprzyjaźnioną firmę Moto Raj  z salonem obok naszego. Teraz wiemy, że z farby da się usunąć ….  ślady rozgrzanych opon. To nieprawdopodobne. Jak widać co oryginał to oryginał” z zadowoleniem tłumaczą właściciele firmy „Yes Color”, Grzegorz Stachowicz i Piotr Zaguła. 

Zebrani wykonawcy podczas prezentacji poznali pełną ofertę salonu sprzedaży, tym bardziej, że były to nowe ekipy, które do tej pory w swojej praktyce stosowały produkty innych producentów.

W imieniu Benjamin Moore Polska, jak również Naszego Dystrybutora, firmy „Yes Color” pragniemy podziękować za udział w szkoleniu.
Jednocześnie zapraszamy już teraz na kolejne „grillowane” spotkanie w sierpniu.

Zachęcamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów!
YES COLOR S.C.
ul. Goździkowa 11
35-604 Rzeszów
tel. kom.: +48 662933979, 660955551
e-mail: biuro@rzeszow-farby.pl
www.rzeszow-farby.pl

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!