FB

JBM Kolor w nowej szacie!!!

11 sierpnia 2010

Salon JBM Kolor zlokalizowany przy ul. Szczekocińskiej 27 w Zielonej Górze to jedyny punkt sprzedaży ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore w województwie lubuskim.

Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy w salonie miały miejsce wyraźne zmiany. Mowa zarówno o nowej aranżacji wnętrza, obejmującej charakterystyczną kolorystykę ścian, najważniejszy znak marki Benjamin Moore - logotyp, ekspozytor Affinity, jak również o wyposażeniu tej części salonu, w której bezpośrednio odbywa się barwienie farb. W tej drugiej przestrzeni pojawiła się maszyna barwiąca, bazująca na nowym, innowacyjnym systemie kolorowania GENNEX Platform.

„To przełomowa zmiana, dzięki której możemy zaoferować Naszym Klientom wyjątkowe farby AURA®. Możemy również w dalszym ciągu barwić farbę Regal W221, która w ciągu poprzednich lat, z uwagi na swoją niespotykaną odporność, zdobyła serca konsumentów” - tłumaczy Jakub Szarzyński, właściciel firmy.       

Nowa wizualizacja salonu (wewnątrz i na zewnątrz) nadała atrakcyjny wygląd, zgodny ze standardami marki Benjamin Moore, promowanymi przez B.M. Polska. „Dla mnie jako pasjonata marki to kluczowa sprawa. Drogę do salonu wskazuje wysoki maszt z flagą Benjamin Moore, który dumnie góruje nad okolicą” - dodaje Jakub Szarzyński. 

 

 

 

W ofercie salonu JBM Kolor znajdziecie Państwo szeroki asortyment ekskluzywnych farb, emalii, lakierów oraz narzędzi malarskich. Właściwego wyboru dokonacie w miłej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów! 

www.jbmkolor.pl

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!