FB

Kolejny raz Benjamin Moore wygrał w badaniu satysfakcji Klientów!

21 maja 2016

Kolejny raz Benjamin Moore wygrał w badaniu satysfakcji Klientów! Tym razem w dwóch kategoriach – farb wewnętrznych i lakierobejc zewnętrznych.  

W badaniu „Paint Satisfaction Study 2016” przeprowadzonym przez słynny J.D. Power, Benjamin Moore zdeklasował rywali, otrzymując najwyższą punktację w kategorii farb wewnętrznych oraz lakierobejc do zastosowań zewnętrznych.

 

Na 1000 maksymalnych punktów w skali ocen w pierwszej kategorii marka otrzymała 836, w drugiej 814 punktów.

 

J.D. Power mierzy satysfakcję Klientów/użytkowników farb i lakierobejc biorąc pod uwagę sześć czynników: aplikację, sposób oznaczenia i jasność instrukcji, trwałość, cenę, dostępną ofertę oraz odpowiedzialność/gwarancję producenta.  

 

Przeprowadzone badanie objęło 16 128 respondentów, którzy dokonali zakupu i aplikowali wspomniane kategorie produktów w trakcie ostatnich 12 miesięcy.

 

Więcej informacji na: jdpower.com.

  

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!