FB

Kolekcja Color Trends 2016 w pełnej odsłonie

17 listopada 2015

Kolorem Roku 2016 Benjamin Moore został "Simply White OC-117" - świetlista, neutralna biel która zachwyca lekkością i świeżością.

Pięknie wygląda solo, ale swoją prawdziwą naturę pokazuje dopiero w towarzystwie ColorTrends 2016, odcieni pozwalających na tworzenie stylizacji w najróżniejszych estetykach.

COLOR TRENDS 2016 to gama mocnych w wyrazie odcieni, dzięki którym każdy będzie w stanie wyrazić swoje emocje i pokazać ekspresję.

Jedną z najważniejszych inspiracji przy tworzeniu trendów na nadchodzący sezon były pracownie artystów-malarzy, rzeźbiarzy, twórców ceramiki. Dzięki ich wskazówkom i dziełom zespół kreatywny Benjamin Moore odkrył trop idealnej bieli, tam też odnaleziono najpiękniejsze motywy, które posłużyły za podstawę do zbudowania całej kolekcji ColorTrends 2016.


Simply White OC-117 towarzyszą wyjątkowo czyste, nasycone odcienie zaczerpnięte prosto z malarskiej palety i z... natury.

Ellen O’Neill, Dyrektor Kreatywna Benjamin Moore, określa je jako „wibrujące” i trudno się z nią nie zgodzić - to paleta, która motywuje do działania, dodaje niesamowitej energii i jest wyjątkowo optymistyczna.

Połączenie złamanych odcieni z gamy Off-White z mocnymi w wyrazie kolorami to doskonałe rozwiązanie na szare, zimowe dni.
W palecie ColorTrends 2016 znajdą coś dla siebie wielbiciele każdego stylu.

Minimalistom przypadną do gustu wysmakowane biele: Simply White OC-117 iIceMist OC-67, które w połączeniu z atramentową czernią Black Ink 2127-20 i czerwienią Ravishing Red 2008-10 stworzą kontrastowe, na wskroś nowoczesne wnętrza.

Amatorzy klasycznej elegancji w angielskim i francuskim stylu zakochają się w gamie neutralnych pasteli, stanowiących idealne tło do ekspozycji wyrafinowanych mebli, żyrandoli i dzieł sztuki.

Dla wielbicieli nonszalanckich aranżacji Vintage przygotowaliśmy delikatnie „spatynowane” barwy oscylujące wokół błękitów i odcieni mięty. Kittery Point Green HC-119, MorningSky Blue 2053-70 i White Heaven 2068-70 to kwintesencja Retro.

Lawenda, fiolet i pudrowy róż pięknie wyglądają na starych meblach. Po delikatnym przetarciu lub rozbieleniu świetnie wpasują się we wnętrza w stylu Shabby-Chic.

Odcienie ziemi - spłowiałe brązy, ciepłe szarości, lniane biele zachwycą miłośników ekologii i rustykalnych klimatów, a jeśli dodamy do naturalnej palety kobaltowy błękit Patriot Blue 2064-20 i niebieską szarość Luxe AF-580, stworzymy bazę dla stylizacji skandynawskich.


Kolory z palety ColorTrends 2016 występują w pełnej gamie produktowej, pozwalającej na pomalowanie nie tylko ścian i sufitów (linie: Aura, Regal Select, Natura, Ben), ale również elementów drewnianych i metalowych we wnętrzach (Advance) oraz na zewnątrz (Arborcoat i Ben 100% Acrylic Exterior Flat Latex Finish 541).

Pełną paletę kolorów i aranżacji znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Pozwól, by wysmakowana kolekcja ColorTrends odmieniła Twój dom w 2016r.
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!