FB

Kolor roku 2016 według Benjamin Moore

7 października 2015


KOLOR ROKU 2016 BENJAMIN MOORE
SIMPLY WHITE OC-117


Biel jest ponadczasowa, wyrafinowana i niedościgniona w swojej uniwersalności.

Krucha klasyczna porcelana, czyste płótno, wypłowiałe na słońcu elewacje, urocze białe ogrodowe płotki…odcienie bieli otaczają nas naturalnie, w wielu formach i postaciach.

W świetlistych wnętrzach odcinamy się od szalonego pędu otaczającego nas świata, odzyskując wewnętrzną równowagę i ukojenie.

Odcień SIMPLY WHITE OC-117 to bezpretensjonalna, a zarazem niezwykle szlachetna, wielowymiarowa barwa i dlatego wybraliśmy ją KOLOREM ROKU 2016.

Zapomnij o zgiełku, otaczających nas zewsząd wielobarwnych reklamach i celebruj razem z nami PROSTOTĘ BIELI.

Zobacz, jak wyglądało poszukiwanie inspiracji i posłuchaj, co o Kolorze Roku 2016 mówi Dyrektor Działu Kreacji koncernu Benjamin Moore & Co.

Zobacz komentarze i wyraź Swoją opinię na naszym profilu!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!