FB

KONKURS Kolor Roku 2019!

28 września 2018

 

KONKURS Kolor Roku 2019

Ile tym razem mil przemierzą w swoich podróżach ŁOWCZYNIE TRENDÓW w poszukiwaniu KOLORU ROKU 2019? Ile odwiedzą miast, w ilu krajach i na ilu kontynentach? 
 
Już niedługo dowiemy się szczegółów ale przede wszystkim poznamy który z ponad 3500 odcieni marki Benjamin Moore zostanie KOLOREM ROKU 2019.
Jeśli Ty również nie możesz doczekać się tego dnia, zapraszamy do wspólnej zabawy konkursowej, w której do wygrania farba o wyjątkowej głębi "KOLORU 3D". 

A teraz najważniejsze - NAGRODY
 
 
Dla szczęśliwca, który BEZBŁĘDNIE wytypuje nazwę i symbol KOLORU ROKU 2019 przygotowaliśmy nagrodę główną - galon niezwykłej farby AURA (mat 522 lub półmat 524) w Kolorze ROKU 2018 o wartości 549 zł.
 
 
Z kolei osoba, która trafi odcień najbliższy zwycięskiemu otrzyma nagrodę dodatkową - kreatywną farbą tablicową Chalkboard Paint 308 marki Benjamin Moore w wybranym odcieniu (zgodnie z gamą kolorystyczną dla tego produktu). 
 

 
Jak wziąć udział w konkursie?
 
1. Odwiedź i polub nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/benjaminmoorepl/
 
2. Odszukaj konkursowy post oznaczony #KonkursKolorRoku2019BenjaminMoore.
 
W komentarzu pod konkursowym postem wpisz numer (symbol) i nazwę wytypowanego odcienia z palety Benjamin Moore (jeżeli chcesz możesz też wkleić plamkę koloru z nazwą) - to warunek konieczny. Przy wyborze kolorów korzystaj z wirtualnego wzornika, który znajdziesz TU)
 
3. Teraz cierpliwie poczekaj na ogłoszenie wyników ;)
 
Konkurs trwa od dnia 28 września 2018 r. od godziny 12.00 do dnia 9 października 2018 r. do godziny 24.00. Czekamy na Wasze propozycje do północy!
 
Wcześniej jednak przeczytaj REGULAMIN KONKURSU 
 
Zatem typujemy! 
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!