FB

Konkurs - Wytypuj KOLOR ROKU 2021 marki Benjamin Moore i WYGRAJ CENNĄ NAGRODĘ!

6 października 2020

 

Wybór COLOR OF THE YEAR oraz COLOR TRENDS przez markę Benjamin Moore to wydarzenie szeroko komentowane w środowisku designerów. Nasze decyzje kolorystyczne co roku zaskakują i wywołują pewne kontrowersje, a jednak okazują się niezwykle trafne...

Jak będzie tym razem? Przekonamy się już wkrótce...

 
 
Wszystko wyjaśni się 14 października 2020 r. o godzinie 20.00 podczas "transmisji na żywo" na oficjalnym profilu Benjamin Moore na portalu Facebook (livestreaming).
 
Wtedy to poznamy najważniejszy odcień spośród ponad 3500 kolorów marki Benjamin Moore, który zyska miano "KOLORU ROKU 2021".
 

 
Tymczasem zapraszamy do wspólnej zabawy konkursowej, w której możesz wygrać farbę AURA o wyjątkowej głębi "KOLORU 3D" lub "sprytną tablicówkę". 

A oto nasze, tzn. Wasze NAGRODY ;-)
 
 
Za BEZBŁĘDNE wytypowanie nazwy i symbolu KOLORU ROKU 2021 otrzymasz nagrodę główną - galon (3,78 l) niezwykłej farby AURA (mat 522, półmat 524 lub satynowej 526) w KOLORZE ROKU 2021 o wartości 610-628 zł).
 
 
Jeżeli wybierzesz odcień najbliższy zwycięskiemu otrzymasz kreatywną farbę tablicową "ben Chalkboard Paint 308" marki Benjamin Moore w wybranym odcieniu (zgodnie z gamą kolorystyczną dla tego produktu) o pojemności 0.95 l.
 

 
Jak wziąć udział w konkursie?
 
1. Odwiedź i polub nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/benjaminmoorepl/
 
2. Odszukaj konkursowy post oznaczony #KonkursKolorRoku2021BenjaminMoore.
 
W komentarzu pod konkursowym postem wpisz numer (symbol) i nazwę wytypowanego odcienia z palety Benjamin Moore (jeżeli chcesz możesz też wkleić plamkę koloru z nazwą) - to warunek konieczny.
Przy wyborze kolorów pomocny będzie wirtualny wzornik, który znajdziesz TUTAJ
 
3. Teraz cierpliwie poczekaj na ogłoszenie wyników ;)
 
Konkurs trwa od dnia 8 października 2020 r. od godziny 12.00 do dnia 13 października 2020 r. do godziny 24.00.
 
 
 
POWODZENIA! 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!