FB

Konsumenci wybrali Naturę

16 lutego 2015

Najwięcej głosów w międzynarodowym rankingu „Product of the Year”, w kategorii farby zdobyła ekologiczna farba Natura marki Benjamin Moore. 

farby ekologiczne z linii Natura - Benjamin Moore

Wręczenie odznaczeń firmom wyróżnionym przez konsumentów odbyło się 11 lutego podczas uroczystej gali w Manhattan’s Edison Ballroom w Nowym Jorku. Kupujący po raz pierwszy mogli wytypować najbardziej innowacyjne produkty blisko 28 lat temu we Francji. Obecnie głosowanie odbywa się w 40 krajach. W ten sposób wyróżnia się marki, które przywiązują wagę do wysokiej jakości swoich wyrobów oraz stawiają na innowacyjne rozwiązania. W głosowaniu bierze udział aż 40000 konsumentów. Przeprowadza je instytut TNS – światowy lider w badaniach konsumenckich.  

- Jesteśmy dumni, że zdaniem konsumentów Natura zasługuje na miano najbardziej innowacyjnej farby 2015 roku – nie kryje zadowolenia Ron Schuller, dyrektor marketingu i wiceprezes Benjamin Moore & Co. I dodaje – Przyznany nam tytuł potwierdza nasze starania w dostarczaniu zarówno klientom, jak i sprzedawcom najwyższej jakości farb. 
 
farby antyalergiczne - benjamin moore - bez lzoFarby z ekologicznej linii Natura są całkowicie wolne od szkodliwych lotnych związków organicznych. Dostępne w pełnej gamie barw marki Benjamin Moore. Mają znikomy zapach i są antyalergiczne. Świetnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym i sypialni. Ale też w żłobkach, przedszkolach, czy szpitalach. Naturę w półmatowym stopniu połysku wyróżnia wysoka odporność na zmywanie. 
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!