FB

LCS Décor - upiększamy wnętrza, podkreślając styl życia.

27 lipca 2012

Klimatyczny salon

Salon firmy „LCS Décor” z Wrocławia to wyjątkowo klimatyczne miejsce.

Zlokalizowany przy ul. Rakowej 36A punkt już od wejścia zachwyca eleganckim wystrojem wnętrza, jednocześnie prezentując wysublimowany gust jego właścicieli. Właśnie w takiej scenerii prezentowana jest marka Benjamin Moore.

W specyficznej atmosferze salonu Klienci poznają prestiżową markę z jej bogatym portfolio produktów oraz niepowtarzalną kolorystyką. To chyba właśnie pełna synergia pomiędzy wizerunkiem marki i wystrojem wnętrza decyduje o jego klimacie.  

Już niebawem LCS Décor sprawi Klientom niespodziankę, oddając do dyspozycji drugi salon sprzedaży. Póki co, to tajemnica …     

„Od początku istnienia naszej firmy starannie dobieraliśmy producentów, z którymi współpracujemy” – wspomina Patrycja Cieślarczyk, właścicielka firmy, dodając „Chcieliśmy być pośród najlepszych, tych którzy wyznaczają trendy i co sezon są o krok przed konkurencją. Benjamin Moore jako jedyna marka idealnie wpisała się w nasze generalne założenie. Najatrakcyjniejsza, najbardziej intrygująca kolorystyka na rynku, w pełni doceniona przez projektantów, opatentowane technologie i co istotne szczególnie wśród Naszych Klientów – troska o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo najmłodszych. Wkrótce zamierzamy otworzyć nasz drugi salon sprzedaży. Niech dokładna data i lokalizacja pozostaną na tym etapie tajemnicą, ale jedno jest pewne – w tym punkcie nie może zabraknąć marki Benjamin Moore, poprzez którą Klienci definiują prestiż i elegancję”.   

Szerokie portfolio firmy podzielone na kilka zasadniczych kategorii spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Pierwszą grupę stanowią farby, w której główne miejsce zajmuje ekskluzywna marka Benjamin Moore, kolejną eleganckie tapety, następną tynki i efekty dekoracyjne m.in. marek Candis, Texturline i Rival, a ostatnią narzędzia malarskie kanadyjskiej marki Richard.

Color Stories – tajemnicza paleta odcieni …

„Wspomniałam, iż jedną z największych przewag konkurencyjnych jest kolorystyka marki Benjamin Moore. Osobiście urzekła mnie kolekcja „Color Stories” dedykowana linii farb AURA. W marketingu BM Polska wyjaśniają, że kolory opowiadają historie i coś w tym faktycznie jest.” – podkreśla Patrycja Cieślarczyk.

Rozwój poprzez edukację

W firmie powstaje duża przestrzeń do szkoleń zarówno teoretycznych jak i praktycznych, co stworzy doskonałe warunki do prezentacji i szkoleń dla projektantów wnętrz oraz wykonawców.

„Przykładamy ogromną wagę do praktycznego testowania farb z naszej oferty, a ponieważ badania te wykonujemy sami, uzyskane wyniki dają nam pełen obraz jakości i parametrów poszczególnych produktów. Naturalnie nie trudno było przewidzieć, która marka zostanie liderem … Amerykańska jakość budzi respekt i uznanie. To kluczowa kwestia mieć pełną świadomość i przekonanie do oferowanych produktów” -  kończy Właścicielka salonu.  
    

Odwiedź klimatyczny salon LCS Décor !

LCS Décor
 
ul. Rakowa 36A
51-421 Wrocław
tel./fax: +48 71 372 61 56, 71 769 84 54
tel. kom.: +48 512 355 316
e-mail: kontakt@lcsdecor.pl 
www.lcsdecor.pl  

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!