FB

M-Art Studio Design w Łodzi jest już otwarte!

6 listopada 2015

Salon M-Art Design Studio zlokalizowany w łódzkiej "Galerii SUKCESJA" to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc, w którym znajdziesz legendarne farby marki Benjamin Moore.Elegancka przestrzeń powstała z myślą o wielbicielach wnętrz wykończonych na najwyższym poziomie, zaczynając od doskonałej jakości farb z naszej oferty, poprzez wyposażenie, na wyrafinowanych dodatkach światowych marek kończąc.

Podczas oficjalnego otwarcia 29 października mieliśmy olbrzymią przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z zaproszonymi Gośćmi, którym opowiedzieliśmy o historii marki oraz najciekawszych pozycjach w ofercie Benjamin Moore.

Pod patronatem Betty Moore mieliśmy okazję porozmawiać o trendach kolorystycznych na nadchodzący rok, z Simply White OC-117, czyli Kolorem Roku 2016 na czele i zapoznać się z pełną, niepublikowaną jeszcze paletą COLOR TRENDS 2016.
 

Wspólnie z architektami i blogerami w trakcie warsztatów przetestowaliśmy także najnowsze efekty dekoracyjne marki Candis, oraz sprawdziliśmy działanie najpopularniejszych produktów, w tym kultowej farby ceramicznej REGAL Select 548.

W ruch poszły szminki, kawa, kredki i inne substancje nieprzyjazne ścianom, w tym... burgundowy lakier do paznokci. To zdecydowanie był najbardziej emocjonujący moment spotkania ;), ale farba REGAL po raz kolejny pokazała swoją klasę i dzielnie wszystko zniosła - po plamach nie został nawet ślad.


Fanów francuskiego designu zachwyci oferta kultowej marki Ligne Roset, amatorzy pięknych tkanin docenią wzornictwo takich marek jak Designers Guild, Kinnesand, Romeo, SAHCO, ZR oraz nya nordiska i baumann.

Ofertę uzupełniają systemy dekoracji okien, dywany (m.in. Christian Lacroix), ceramika oraz kropka nad "i", czyli farby i efekty dekoracyjne ekskluzywnej marki Benjamin Moore.


Serdecznie zapraszamy do wizyty w salonie M-Art Studio Design, miejscu pełnym inspiracji.fot. Karolina Grabowska

Pełna oferta

GALERIA 99
ul. Przybyszewskiego 99
93-126 Łódź
tel kom.: 603 661 455, 603 110 466
 

Dołącz do grona Fanów na Facebooku!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!