FB

MAGIC BOARD SYSTEM - 2 maja kupisz taniej!

27 kwietnia 2016

 

Tylko 2 maja 2016 r. wszystkie komponenty wyjątkowego "MAGIC BOARD SYSTEM" (farbę tablicową Chalkboard Paint 308, tapetę magnetyczną Magnetic Wallpaper i klej Quelyd) kupisz w naszych salonach firmowych z rabatem 10% OFF!

Stwórz idealną tablicę magnetyczno-kredową! Jak? Odpowiedź tutaj...

 

Może tego dnia uda Ci się wynegocjować również rabat na farby do malowania ścian i sufitów ;-) 

Z pewnością do zakupionych produktów przyda się specjalna taśma FROGTAPE z technologią "PaintBlock Technology" dzięki której uzyskasz idealnie równe odcięcia kolorów na ścianie. Bez zacieków od farby! Taśmę również zakupisz taniej 10%! 

Pomimo przedłużonego weekendu, my jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wybierz najdogodniejszy salon i skorzystaj z promocji.

Poniżej lista punktów sprzedaży:

Showroom BM Polska – ul. Okrężna 36 lok. 1, Warszawa 
Salon BM Polska – ul. Połczyńska 100, Warszawa 
JML Color – ul. Bartycka 175, Warszawa 
Salon BM Polska – Al. Zwycięstwa 269, Gdynia 
Salon BM Polska – ul. Zakopiańska 56, Kraków 
Salon BM Polska – ul. Inżynierska 45, lokal U17, budynek Corte Verona, Wrocław 
 
Pamiętaj - promocja obowiązuje tylko 2 maja! 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!