FB

Marka Benjamin Moore w School of Form

17 marca 2014
„Nowoczesne technologie stosowane w farbach dekoracyjnych” to tytuł wykładu, który marka Benjamin Moore zaprezentowała 13 marca studentom poznańskiej szkoły „School of Form”. Wygłosił go Tomasz Gracz - odpowiadający w firmie za kontakty z kluczowymi klientami, architektami wnętrz i projektantami. 
 
Opowiedział słuchaczom o innowacyjnych technologiach stosowanych przez markę Benjamin Moore w produkcji farb. Dzięki czemu kolory z jej palet są tak wyraziste, niepowtarzalne a przy tym bardzo trwałe. Studenci dowiedzieli się, czym charakteryzują się farby ekologiczne i zmywalne. Oraz dlaczego warto postawić na najwyższą jakość produktów w aranżacji wnętrz. 
 
 
Tomasz Gracz omówił również metody współpracy z architektami i projektantami wnętrz. Zwrócił też uwagę, jak szerokie możliwości dają im farby marki Benjamin Moore, zarówno estetyczne, jak i użytkowe. 
 
Wykład odbył się w ramach „Transfer wiedzy w SoF” – cyklu spotkań będących elementem projektu - "Rozwój potencjału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej poprzez dostosowanie oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy i gospodarki opartej na wiedzy" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 
 
 
SHOOL OF FORM to prywatna uczelnia, która w doskonały sposób wykorzystuje fundusze unijne. Dzięki nim ma świetnie wyposażone pracownie: www.sof.edu.pl/pracownie1.html. Zatrudnia najlepszych polskich wykładowców w dziedzinie designu. Kształci studentów na kierunkach: Industrial design, Communication design, Fashion design, Domestic design. DOMESTIC - projektowanie wnętrz, FASHION - projektowanie odzieży, Visual Communications - grafika, komunikacja wizualna i INDUSTRIAL - wzornictwo przemysłowe. Są to 3,5 letnie studia licencjackie, po których młodzi ludzie mogą pracować w wybranych przez siebie zawodach. Dzięki świetnie wyposażonym pracowniom mają kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i narzędziami. Do dyspozycji studentów są drukarki 3D, lasery do obróbki różnych tworzyw, plotery termiczne czy roboty przemysłowe! 
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!