FB

MIASTO SMAKÓW I BARW według Benjamina Moore'a

3 grudnia 2008

Trend „Miasto smaków i barw” pochodzi z kolekcji kolorystycznej Atlantic Northeast, inspirowanej kulturą, architekturą i przyrodą północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Paleta kolorów trendu przygotowana została z myślą o dynamicznych osobach, które pragną połączyć we wnętrzach nowoczesny design z klasycznymi elementami dekoracyjnymi. Kompozycja kolorów „Miasto smaków i barw” zaskakuje kontrastowymi zestawieniami i stanowi idealne tło dla eklektycznego wystroju domowych wnętrz.

Na paletę „Miasto smaków i barw” składa się 16 kolorów: od mglistych bieli po nasycone czernie. Dominującą rolę odgrywają jednak brązy i zielenie. Barwom gorzkiej czekolady i lekkiej mokki towarzyszą różne odcienie kojarzone z zielonym groszkiem i dojrzałymi oliwkami. Delikatne, lekko przygaszone zielenie i brązy kontrastują z ognistym pomarańczem („fireball orange”) i dojrzałym bordo („old claret”). Całości dopełniają orzeźwiające błękity.

Kolory trendu „Miasto smaków i barw” znajdą zastosowanie we wnętrzach osób ceniących sobie bogactwo kształtów i materiałów, a zarazem odważnych w dekorowaniu pomieszczeń mieszkalnych. Paleta ma charakter uniwersalny. Wybrane kolory pasują do sypialni, inne lepiej sprawdzą się w pokoju dziennym lub gabinecie. Zawarte w palecie błękity i zieleni sprzyjają relaksowi, a głębokie pomarańcze i czerwienie pobudzą do twórczego działania.

Jak zamówić farby w kolorystyce trendu „Miasto smaków i barw” ?

Każdy kolor trendu „Miasto smaków i barw” posiada indywidualną nazwę i numer identyfikacyjny. Wszystkie proponowane odcienie dostępne są w systemie barwienia Benjamin Moore® Color Preview®. Na podstawie podanej nazwy i numeru koloru obsługa sklepu przygotowuje farby o kolorystyce idealnie odpowiadającej oczekiwaniom Klienta.

Nazwy i numery identyfikacyjne kolorów z palety „Miasto smaków i barw”.

Produkty marki Benjamin Moore dostępne są w renomowanych sklepach na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży znajduje się na stronie internetowej.
  

 

 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!