FB

Multidesign - wielka promocja farb marki Benjamin Moore w Tychach!

4 czerwca 2014

Wielka promocja farb marki Benjamin Moore! %

W eleganckim salonie sprzedaży firmy Multidesign w Tychach przy ul. Metalowej  4 kupisz farby ekskluzywnej, legendarnej  marki Benjamin Moore w super atrakcyjnej cenie!
Promocja trwa od dnia 5 czerwca do dnia 31 lipca br.

Sprawdź szczegóły w salonie…  

Firma Multi-Form działa od 1995 roku i stworzyła sieć 16 punktów sprzedaży oferując produkty liderów poszczególnych kategorii - od materiałów budowlanych, poprzez bramy, drzwi, okna, panele i podłogi drewniane, lampy, karnisze i rolety, panele ścienne, tapety, dywany oraz płytki ceramiczne.

Pomysł na stworzenie eleganckiego salonu w Tychach pod nazwą „Multidesign” to odpowiedź na aktualne trendy i potrzeby rynkowe. Mowa o produktach z segmentu premium. W tę strategię idealnie wpisała się marka Benjamin Moore. 

Na pokaźnej przestrzeni salonu powstała atrakcyjna strefa dla marki Benjamin Moore wraz z ekspozytorami kolorów, z wygodną przestrzenią wypoczynkową dla odwiedzających Klientów.

Na ścianach pojawiła się charakterystyczna szaro-malinowa kolorystyka, przestrzenny logotyp, zdjęcia aranżacyjne i barwne kwiaty Aura.

Odwiedź nasz salon, a my odpowiemy na każde Twoje pytanie i sprawimy, że Twój dom zyska indywidualny styl. 
Tworzymy rodzinną i ciepłą atmosferę popartą profesjonalną wiedzą.

Przyjdź i skorzystaj z promocji na farby Benjamin Moore!

 

Jesteśmy bohaterami najnowszego odcinka „Szybkie Metamorfozy”! Kliknij tutaj i zobacz nas w akcji.

MULTIDESIGN
ul. Metalowa 4, 43-100 Tychy
e-mail: dekoracje@multidesign.com.pl
tel.: +48 32 329 13 97
www.multidesign.com.pl

Odwiedź nasz profil na Facebook!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!