FB

NAGRODY PRZYCIĄGAJĄ - konkurs Magic Board System

24 sierpnia 2017

Kochasz DIY, a kreatywność to Twoje drugie imię? Świetnie się składa. Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!

Zestaw MAGIC BOARD SYSTEM: tapeta magnetyczna, farba tablicowa w dowolnym, intensywnym kolorze, grunt i klej czekają właśnie na Ciebie.

Wystarczy, że przedstawisz nam swój pomysł na kreatywne wykorzystanie zestawu MAGIC BOARD SYSTEM, czyli powierzchni magnetyczno–tablicowej, do której za pomocą magnesów przyczepisz ulubione zdjęcia i dodatkowo zapiszesz kredą wszystko co jest dla Ciebie ważne. Baw się - przypinaj, rysuj i maż.

Pokaż nam, o czym marzysz - prześlij rysunek, moodboard lub zdjęcie inspiracyjne i napisz, jak wyobrażasz sobie MAGIC BOARD SYSTEM w swoim domu. Kompletny zestaw może być Twój!


Na prace przesłane drogą mailową lub pocztową czekamy od 23 sierpnia do 8 września 2017 r. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

SUPER NAGRODA dla Autora najciekawszego projektu - pełen zestaw MAGIC BOARD SYSTEM:

  • 2 mb tapety magnetycznej Magnetic Wallpaper (łączne wymiary tapety - 0,95 m x 2 m)
  • 0.95 l farby tablicowej Chalkboard Paint 308 w wybranym, intensywnym odcieniu
  • 0.95 l farby gruntującej Fresh Start 046
  • oraz klej Quelyd z różowym wskaźnikiem (1 kg).

 
Regulamin konkursu: plik pdf do pobrania

Adresy nadsyłania prac: e-mail mkaczynska@bmpolska.com, lub komunikator Facebook

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!