FB

Nowy salon z farbami marki Benjamin Moore w Opolu!

19 czerwca 2017

Nowy salon Benjamin Moore w Opolu! 

Marka Benjamin Moore wymaga wyjątkowych miejsc sprzedaży. Niewątpliwie do takich należy nowy salon „Studio Dekoracji Wnętrz FANTAZJA” zlokalizowany w eleganckiej galerii przy ul. Prószkowskiej 54 w Opolu. 

 
Do trzech razy sztuka…
 
Zawsze uśmiechnięty Właściciel „Studio Dekoracji Wnętrz FANTAZJA”, Adam Taborski słynie nie tylko z tego, że jest duszą towarzystwa, ale również z konsekwencji w dążeniu do wytyczonego celu. 
Przygodę ze sprzedażą marki Benjamin Moore rozpoczął w roku 2013. W poszukiwaniu idealnej lokalizacji trzykrotnie zmieniał siedzibę Studia FANTAZJA, by ostatecznie zająć doskonale położony lokal, tuż przy wejściu do Galerii Wnętrz przy ul. Prószkowskiej 54 w Opolu.  
 
 
Obszerna oferta sklepu, bazująca na produktach z segmentu Premium, jest efektem długich poszukiwań materiałów i materiałów spełniających oczekiwania zarówno Klientów, jaki Właściciela. Znajdą tu coś dla siebie zarówno wielbiciele klasyki, jak i niebanalnych rozwiązań. 
Najlepsze farby marki Benjamin Moore, piękne tapety sztukaterie, listwy, profile wykończeniowe – to tylko początek. Na fanów niepowtarzalnych wykończeń czeka szeroki wybór efektów dekoracyjnych, ze słynnym betonem architektonicznym marki Colorado na czele.
 
 
Dla Klientów wszystko... 
 
Tuż po wejściu do salonu gości wita ekspozytor ze wzornikiem kolorów marki Benjamin Moore.
Jak twierdzi sam Właściciel „Ta legendarna marka stanowi wisienkę na torcie w moim portfolio marek. Produkty Benjamin Moore są bardzo lubiane i kojarzone z najwyższą jakością zarówno w gronie projektantów z którymi na co dzień współpracuję, jak również wielu lojalnych Klientów, którzy mieli okazję wykończyć swoje mieszkania farbami amerykańskiego producenta. Sam jestem oddanym fanem między innymi farby ceramicznej Regal Select 548”.
 
 
A tak o początkach działalności w nowej lokalizacji mówi Właściciel:  
„Gdy znajomi pytali mnie, dlaczego po raz trzeci zmieniam lokalizację salonu, odpowiadałem przekornie, że jestem bardzo wybredny… Tak poważnie - zawsze na pierwszym miejscu myślę o wygodzie Moich Klientów, ponieważ to właśnie od nich zależy istnienie i rozwój mojego biznesu. Paradoksalnie nie jest to nic odkrywczego, ale przedsiębiorcy często zapominają o tej głównej zasadzie. Zapominają, że zadowoleni Klienci są najlepszą reklamą i kołem napędowym każdego przedsięwzięcia. 
 
 
Zależy mi na tym, by mój salon był nie tylko miejscem zakupów, ale i punktem inspirujących spotkań. Dlatego zachęcam projektantów do odwiedzin salonu wraz ze swoimi Klientami, tak by mogli przy aromatycznej kawie zapoznać się ze wszystkimi materiałami. Klienci mogą także liczyć na moje doradztwo i szczerą opinię. Galeria w której obecnie działam (i mam nadzieję, że zgodnie z zasadą do trzech razy sztuka, pozostanę ;-)) należąca do grupy Cermag to miejsce „kompletne” – takie, w którym klient znajdzie uzupełniające się marki i na pewno wyjdzie zadowolony. Galeria to miejsce które żyje, stworzone do organizowania kreatywnych  spotkań i eventów, co także jest olbrzymia wartością” - dodaje Adam Taborski. 
 
 
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów! 
 
STUDIO DEKORACJI WNĘTRZ FANTAZJA
Galeria Wnętrz
 
ul. Prószkowska 54, Opole
 
tel.: 664-990-720, 696-063-655
godziny otwarcia:  pn-pt: 9.00-18.00, sob. 9.00-14.00
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!