FB

Nowy showroom Benjamin Moore we Wrocławiu

8 kwietnia 2021
 
Ultramarynowe przejście do innego świata…
 
Stylowa, zabytkowa kamienica zwężająca się od strony ulicy Michała Wrocławczyka 4. 
Właśnie w tym najwęższym miejscu piękne, ultramarynowe drzwi zapraszają do magicznego świata designu. 
 
Witamy w salonie firmy LCS Paints - wrocławskiego Autoryzowanego Dystrybutora ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore. 
 
 
To „magiczne miejsce” pachnące aromatem kawy. I nie jest to cukiernia, tylko… salon pełen pomysłów, jak odmienić wnętrze domu.
Przy filiżance aromatycznej kawy Klienci nie tylko wybiorą farby w ulubionych kolorach, ale również wiele innych eleganckich elementów dekoracyjnych przydatnych przy aranżacji wnętrz. 
Metamorfozy nie są trudne, bo z pomocą przychodzą projektantki, które codziennie działają w salonie.
 
W showroom’ie pojawiły się atrakcyjne panele z kolorystyką marki Benjamin Moore. Wnętrze utrzymane jest w eleganckiej tonacji. Ściany pomalowano legendarnymi farbami amerykańskiego producenta.  

 

 
W biznesie liczą się relacje  
 
„Klienci nie kupują od firm, kupują od ludzi. Poszukujemy przyjaznych miejsc, z niebanalną ofertą i z indywidualnym podejściem. Salonów, w których czujemy się komfortowo, trochę jak w domowym zaciszu, gdzie sprzedawcy odkrywają nasze potrzeby, spełniają je i sprawiają, że chętnie do nich wracamy. Właśnie takie miejsce chciałam stworzyć od chwili rozpoczęcia sprzedaży farb marki Benjamin Moore”opowiada Patrycja Cieślarczyk, właścicielka firmy LCS Paints. 
 
 
Zmiana nazwy wskazuje kierunek
 
Wrocławscy miłośnicy amerykańskich farb Benjamin Moore być może pamiętają poprzednią nazwę - LCS Décor. 
 
Zapytaliśmy Patrycję jaka była geneza zmiany. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że to jasna wskazówka w jakim kierunku mocniej podąża jej firma. 
„Moda na efekty dekoracyjne, szczególnie na niektóre z nich, matematykom kojarzą się od razu z sinusoidą. Postanowiłam postawić na farby, które nie podlegają wahaniom tej matematycznej funkcji. Osobiście doskonale czuję się oferując markę segmentu Premium i chcę teraz wykorzystać w pełni jej potencjał. To jednocześnie drugi salon we Wrocławiu, w którym dostępne są farby marki Benjamin Moore. Pierwszy, od którego rozpoczęła się moja przygoda z marką mieści się przy ul. Rakowej 36A”dodaje właścicielka. 
 
 
Tajemnicze miejsce z historią w tle…
 
Zbieg okoliczności, bo tylko w takiej kategorii można rozpatrywać fakt, że w tej samej kamienicy (od ul. Władysława Nehringa 18), w której mieści się salon LCS Paints, dziadkowie męża właścicielki mieli jedną z najsłynniejszych wrocławskich piekarni pod nazwą "Piekarnia na Nehringa", która działała w latach 60-tych XX wieku.  
 
„Mąż pamięta, jak wraz z całą bandą biegli po szkole do pachnącego z daleka miejsca i wymijając długą kolejkę klientów wpadali na zaplecze. Po drodze zabierali gorące jeszcze pieczywo. Właśnie takie sklepy, których właściciele traktują biznes z pasją, tworzą historię miasta. Budowanie własnej marki stanowi ogromne wyzwanie i wiąże się z obowiązkami. Z obietnicą daną Klientom. Takie miejsce buduję na Wrocławczyka 4, i wiem, że przede mną wiele lat pracy”wyjaśnia Patrycja Cieślarczyk.
 
 
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu. 
 
LCS PAINTS
ul. Michała Wrocławczyka 4 
50-380 Wrocław
tel.: +48 605 334 488
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!