FB

"Pędzel inspirowany naturą"

15 kwietnia 2013
Wiosną budzą się kolory.
 
W tym roku wiosna nas nie rozpieszcza i wciąż czekamy aż pąki drzew się zazielenią, a ptaki swoim śpiewem umilą nam spacery w parku. Ma to też swoje dobre strony.
Czekając na ciepłe dni mamy więcej czasu, by dobrze zaplanować wiosenne malowanie, tak by nie było męczące i nie zajęło nam zbyt wiele czasu. 
 
„Goose Neck” do zadań specjalnych.
 
Na pewno warto pomyśleć o odmalowaniu w domu zabrudzonych miejsc, by na wiosnę cieszył on nasze oko świeżością  i czystością. Ścian w kuchni, które w okresie świątecznym szczególnie narażone były na zabrudzenia. Przedpokoju, w którym zimą niejednokrotnie zdejmowaliśmy zaśnieżone i brudne buty.
 
Warto też odświeżyć kaloryfery, na których tak chętnie osadza się kurz, czy ściany wokół kontaktów, które często dotykami palcami.
 
W tym celu szczególnie przydatny może okazać się pędzel malarski „Goose Neck” marki Richard. Bez wątpienia jest to narzędzie do zadań specjalnych.
 
W polskim tłumaczeniu jego nazwa brzmiałaby „gęsia szyja”. I nie jest to chwyt marketingowy. Otóż projektując pędzel „Goose Neck” jego twórcy inspirację czerpali wprost z natury.
Obserwując, jak zwinnie gęś potrafi „manewrować” swoją szyją chcąc zdobyć pożywienie, czy poskubać pióra na grzbiecie, zamarzyli by ich pędzel był równie zwinny.

Bez ograniczeń...
 
„Goose Neck” ma elastyczną rączkę, którą można wygiąć praktycznie pod każdym kątem. Dzięki temu z ogromną łatwością dotrzemy do trudnodostępnych dla tradycyjnych pędzli miejsc, takich jak ściany za grzejnikami, czy rurami. Poza tym rączka jest na tyle długa, że drabina nie będzie nam już tak często potrzebna. A jeśli pędzel okaże się za krótki możemy go zamontować na kiju malarskim firmy Richard.
 
Włosie pędzla „Goose Neck” wykonano z delikatnych włókien ułatwiających dokładne malowanie, nawet nieco nierównych powierzchni. Jego rękojeść dodatkowo powleczono antypoślizgowym tworzywem, dzięki czemu nie będzie się on wyślizgiwał z ręki. 
 
Grunt to pewny uchwyt!
 
Aby wiosenne porządki były jeszcze łatwiejsze warto zaopatrzyć się w uchwyt marki Richard, z wbudowanym otwieraczem do puszek z farbą. Mocując go do pojemnika poczujemy się tak, jak byśmy trzymali kubek z ulubioną kawą. 
 
Charakterystyka produktów: 
 
Pędzel „Goose Neck”
przeznaczenie: farby wodorozcieńczalne i rozpuszczalnikowe
długość: 39 cm
szerokość włosia: 64 mm
rodzaj włosia: nylonowo – poliestrowe
 
Uchwyt malarski „3 w 1”
przeznaczenie: pozwala na swobodne trzymanie puszek z farbą o pojemności 3,78 l i 0,95 l
dotykowa funkcja: posiada otwieracz do puszek

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!