FB

PIĘKNA I BESTIA... CALIENTE & NANOCEMENT

25 stycznia 2018
Jak okiełznać gorącą Amerykankę? 
 
Poznać ją z chłodnym z pozoru facetem prosto z San Marino. IDEALNE dopełnienie - CALIENTE AF-290 i beton w systemie NANOCEMENT EP!C ONE. 
A co ich łączy? Nieskrywana pewność siebie. 
 
PIĘKNA… SEKSOWNA i ZMYSŁOWA 
 
Silna, promienna, pełna energii czerwień Caliente AF-290, Kolor Roku 2018 marki Benjamin Moore. Jest jak puszysty dywan rozłożony w głównym holu, dostojne tło dla ksiąg w bibliotece, mocne, pierwsze wrażenie na błyszczących frontowych drzwiach. 
Witalna, pełna ciepła czerwień z kolekcji Affinity, jakże odmienna od tej podstawowej, którą obserwujemy w najbliższym otoczeniu. 
 
i BESTIA…  
 
 
Jak na prawdziwy beton przystało jest totalnie surowy, twardy i niesłychanie wytrzymały. Nie ma tu miejsca na sentymenty – liczą się parametry i odporność.
 
Innowacyjny NANOCEMENT EP!C ONE do wykończenia posadzek, ścian i schodów nie boi się niczego – ani wewnątrz, ani na zewnątrz.
Nie straszne mu przesuwanie mebli, twarde podeszwy obuwia, wilgoć ani wahania temperatury więc atrakcyjnie będzie wyglądać na przykład na ogrzewanej podłodze, w kabinie prysznicowej czy na tarasie. Słowem wszędzie, gdzie wymagany jest wyjątkowy efekt estetyczny oraz szczególna trwałość i wytrzymałość. 
 
System idealnie komponuje się we wnętrzach  apartamentów, hoteli, restauracji, salonów sprzedaży, biur, obiektów wystawowych, służby zdrowia, oświaty oraz wszelkich innych wymagających wyjątkowego efektu estetycznego oraz wyjątkowej trwałości i wytrzymałości.
 
METAMORFOZA ŁAZIENKI BEZ DEMOLKI - NA PŁYTKI CERAMICZNE 
 
Nasze rozwiązanie to również idealny sposób na zmiany posadzek i ścian w łazienkach. Z nami nie musisz usuwać starych płytek. Wystarczy, że je zmatowisz i zastosujesz specjalną pastę (stanowiącą jednocześnie warstwę łączącą), która zniweluje fugi, a następnie naniesiesz pozostałe komponenty systemu. 
 
IDEALNE POŁĄCZENIE PASJI I DOŚWIADCZENIA 
 
Uznany producent farb i efektów dekoracyjnych Colorificio Sammarinese z Republiki San Marino oraz słynny włoski producent mikrocementu z 20 letnim doświadczeniem Manolobagni Superfici postanowiły połączyć swe siły i opracowały system betonu architektonicznego NANOCEMENT EP!C ONE.
System łączy sprawdzone, tradycyjne rozwiązania (zawiera między innymi prawdziwy marmur Carrara) i nanotechnologię, a dzięki zawartości specjalnych włókien, nie wymaga stosowania siatki zbrojącej. 
 
 
 
IDEALNE ZGRANIE – PALETA COLOR TRENDS 2018 
 
Czerwień Caliente oraz pozostałe 22 odcienie z tegorocznej palety Color Trends 2018 to idealna kompozycja, w której kolory wzajemnie się uzupełniają.  Kolor Roku 2018 świetnie komponuje się również z surowym betonem. 
 
Jeszcze raz udowadniamy, że można używać czerwieni do „przyprawienia” każdego stylu – nowoczesnego, surowego, tradycyjnego… 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!