FB

Piękna jesień z Arborcoat.

23 września 2015

Arborcoat - najlepsza ochrona drewna.

Przed nami jedne z ostatnich ciepłych dni przed nadejściem pełni jesieni. To doskonała okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym i zabezpieczenia tarasów, altan, płotów i mebli ogrodowych.

Dzięki innowacyjnym produktom z gamy Arborcoat® marki Benjamin Moore drewniane powierzchnie zewnętrzne nie tylko otrzymają najlepszą ochronę przed zimową aurą, wilgocią i mechanicznymi uszkodzeniami, ale zyskają też świetny wygląd, niezależnie od tego czy planujemy tylko delikatne odświeżenie, czy kolorystyczną metamorfozę.Do wyboru, do koloru.

Amatorom naturalnych efektów polecamy półtransparentną, wodorozcieńczalną lakierobejcę akrylowo-alkidową Arborcoat® 638, delikatnie zmieniającą odcień podłoża, w szerokiej gamie 75 kolorów.

Wielbiciele intensywniejszych efektów na pewno znajdą coś dla siebie wśród nieograniczonej gamy kolorystycznej lakierobejcy akrylowej Arborcoat® 640, która zapewnia pełne krycie i ciekawe wybarwienie, jednocześnie podkreślając naturalny rysunek drewna.

Żadnej zimy się nie lęka…

Jednak kolor to nie wszystko. Główną zaletą produktów z gamy Arborcoat® jest ich niezrównana moc ochrony – 3 razy dłuższa w porównaniu z innymi produktami obecnymi na rynku.

Deszcz, śnieg i niskie temperatury nie mają żadnych szans w starciu z powierzchnią tworzoną przez nasze lakierobejce. Najwyższej jakości żywice i dodatki wnikając w strukturę drewna tworzą hydrofobową powłokę zapobiegającą działaniu wilgoci, mikroorganizmów i szkodliwego promieniowania UV.

Produkty marki Benjamin Moore są bezpieczne dla Użytkowników i środowiska, a dzięki wyjątkowej jakości i prostej aplikacji ich stosowanie jest czystą przyjemnością – zwłaszcza  w połączeniu z ciepłymi promieniami wrześniowego słońca.

Jak malować? Jaki produkt do miękkiego, a jaki do twardego drewna?

Lakierobejca Arborcoat® 638 jest przeznaczona do ochrony miękkich gatunków drewna, a Arborcoat® 640 do miękkich i twardych.

Przed malowaniem drewno należy oczyścić z brudu i kurzu.

Arborcoat® 638 stosuje się na surowe drewno, a 640 na powierzchnie surowe lub uprzednio impregnowane/lakierowane/malowane.

W przypadku użycia lakierobejcy Arborcoat® 638 na powierzchniach poziomych (tarasy, werandy, schody), zalecamy zastosowanie ochronnego lakieru Arborcoat® 636.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!