FB

Pod gwieździstym niebem

4 września 2012

Ilu rodziców tyle sposobów na usypianie małych dzieci i przezwyciężanie ich strachu przed samotnym pozostaniem w pokoju.

Największym problemem dla naszych pociech jest z reguły ciemność, która nie pozwala im zmrużyć oka. Najczęściej stosowaną metodą jest pozostawienie włączonej lampki nocnej, która rozświetla pokój.

 

 

 

Jest jednak znacznie lepszy pomysł na umilenie dzieciom zasypiania.

To lakier fluorescencyjny “Glow in the Dark Effect 312” z linii Studio Finishes marki Benjamin Moore. Możemy przy jego pomocy pomalować na suficie i ścianach gwiazdy, księżyc lub inne dekoracje, które po zgaszeniu światła będą subtelnie świecić w ciemnościach.


Glow in the Dark Effect 312 to półtransparentny lakier akrylowy o eleganckim półmatowym wykończeniu.

Produkt marki Benjamin Moore służy do malowania elementów dekoracyjnych na pomalowanych wcześniej powierzchniach ścian i sufitów.

Wykorzystane w formule lakieru Glow in the Dark Effect 312 specjalne pigmenty absorbują promienie świetlne. Wystarczy ok. 5 minut jasnego światła, aby po zgaszeniu oświetlenia w pokoju warstwa lakieru mieniła się i świeciła w ciemnościach.

Intensywność efektu świecenia uzależniona jest od ilości nałożonych warstw lakieru. Kilkukrotne pomalowanie ścian i sufitu sprawi, że otrzymane dekoracje widoczne będą przez ok. 20 minut.


Lakier Glow in the Dark Effect 312 produkowany jest według ekologicznej, wodorozcieńczalnej receptury. Nie zawiera związków ołowiu, chromu i rtęci ani substancji fotoreaktywnych, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowany w pokojach dziecięcych. Produkt marki Benjamin Moore jest bardzo wygodny w aplikacji (nie kapie podczas malowania), a ewentualne zabrudzenia z powłoki lakieru usunąć można przy użyciu wody, bez obawy utraty koloru, właściwości świecenia czy stopnia połysku. Litr lakieru Glow in the Dark Effect 312 pozwala na jednokrotne pomalowanie ok. 10 m powierzchni.


 

 

Wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

Więcej informacji na temat marki Benjamin Moore można znaleźć na Facebooku pod adresem www.facebook.com/benjaminmoorepl .

Informacje o produkcie:
♦ Wydajność: ok. 10 m2/l.
♦ Cena: 208 zł za opakowanie 0.95 l (w tym 23% VAT).
♦ Opakowanie: 0.95 l
♦ Producent: Benjamin Moore & Co., USA.
♦ Dystrybutor: B.M. Polska

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!