FB

POZNAJ NAJMODNIEJSZE KOLORY NA SEZON 2018!

5 listopada 2017

To już tradycja - co roku Benjamin Moore wybiera paletę 23 odcieni wyznaczającą trendy kolorystyczne w danym sezonie. 

Naturalnie kolor roku Caliente AF-290 odegra wyjątkową rolę, jednak w palecie “Color Trends 2018” mamy szerszą gamę czerwieni - od bladego różu do ciemnych czerwieni, które mogą zostać użyte na wielu odmiennych elementach w domu. Zresztą wspomniana gama kolorów zawsze pełniła ważną rolę w sztuce, designie, architekturze i z pewnością znajdzie kontynuację w przyszłości.  

W palecie trendów 2018 trzy odcienie neutralne doskonale równoważą odważne, zdecydowane kolory i jednocześnie ocieplają klimat wnętrz. Widać to na przykładzie poniższego wnętrza. 

Kolekcja obejmuje również kilka chłodniejszych tonów takich jak szarości, miękkie zielenie i jasne niebieskie odcienie, które w zależności od sposobu i miejsca ich użycia mogą pozostać neutralne lub bardziej widoczne. 

 

W trendach na rok 2018 nie zabrakło słynnych złamanych bieli “Off-white”, które uzupełniają całą paletę kolorów, stanowiąc barwy wielu materiałów i tkanin. 

ODMIENNE STYLE I ESTETYKI - ZAPRASZAMY NA WYCIECZKĘ... 

Nie tylko rozważamy wszechstronność i przydatność naszej palety kolorów, ale przyjrzymy się bliżej także innej zależności – jak wybrane odcienie oddziałują na zupełnie odmienne style i dwie różne estetyki. 

Po lewej stronie mamy przykład nowoczesnej elewacji, po prawej widzimy dom łączący tradycyjne i współczesne elementy architektoniczne.

Czy istnieje paleta kolorów pasująca do stylu każdego domu? 

Tego dowiesz się klikając tutaj!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!