FB

Ren-Mat w Gronie Partnerów Handlowych Benjamin Moore!

23 maja 2013

Ren-Mat w wyjątkowym Gronie Partnerów Handlowych Benjamin Moore!

Firma Ren-Mat postawiła tym razem na legendarną jakość i styl wprowadzając do swojej oferty produkty amerykańskiej marki Benjamin Moore.

Już od wejścia widać wyraźnie obecność nowej, ekskluzywnej marki która zagościła w eleganckim salonie sprzedaży zlokalizowanym przy ul. Poznańskiej 150 w Komornikach pod Poznaniem. 

„Obserwując trendy rynkowe oraz sytuację w segmencie farb, analizując potrzeby Naszych Klientów oraz wsłuchując się w opinie zaprzyjaźnionych projektantów  doszliśmy do wniosku, że w naszym portfolio jest miejsce na wyjątkową markę. Markę, która pozwoli nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, a jednocześnie otworzy nas na tę grupę odbiorców.
Wybór był oczywisty – Benjamin Moore.
Teraz świeżo po szkoleniu w centrali BM Polska w pełni zrozumieliśmy na czym polega czar i specyfika Benjamin’a oraz jakie są przewagi konkurencyjne. Mogę powiedzieć, że decyzja o wprowadzeniu nowej marki to pewnego rodzaju przejście na najwyższy poziom”
– tłumaczy Dariusz Matysiak, właściciel firmy.  

W atrakcyjnie zorganizowanej, klimatycznej przestrzeni salonu, w której wydzielono wygodne strefy do rozmów z Klientami, ustawiono poszczególne elementy wystroju dla marki Benjamin Moore.

Na części ścian ścian pojawiła się charakterystyczna szaro-malinowa kolorystyka, przestrzenny logotyp barwne kwiaty.

„Podświetlany ekspozytor dedykowany tajemniczej kolekcji kolorów Color Stories® to pierwszy w Polsce tego rodzaju prezenter w całej naszej sieci dystrybucji. Wspomniana paleta licząca 240 odcieni stanowi przełom w nauce o barwach i zapewnia niepowtarzalną grę odcieni na ścianie pod wpływem pór dnia i roku oraz rodzaju oświetlenia. Color Stories® w połączeniu z linią farb AURA dla której został stworzony najlepiej oddaje swoisty hologram marki Authentic Color” – wyjaśnia Artur Nowak, Dyrektor marketingu Benjamin Moore Polska.       

Już niebawem reklamy marki Benjamin Moore pojawią się także w przestrzeni zewnętrznej, a przy salonie powiewać będzie elegancka flaga.
Wkrótce zamieszczone zostaną również stosowne informacje dotyczące produktów Benjamin Moore na firmowej stronie Ren-Mat.

Doskonale rozpoznawalna na wielkopolskim rynku firma „Ren-Mat” obsługuje liczne grono stałych klientów instytucjonalnych, ściśle współpracuje z biurami architektonicznymi, zapewnia doradztwo techniczne na placu budowy oraz pełne wsparcie w dobraniu kolorystyki. Podczas organizowanych szkoleń i seminariów szeroka wiedza pracowników przekazywana jest Klientom. 
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów!


REN-MAT
 
ul. Poznańska 150
62-052 Komorniki
 
tel.: +48 61 893 52 04
fax: +48 61 893 51 40
e-mail: komorniki@ren-mat.pl   

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!