FB

Smakowity Kolor Roku 2013

9 stycznia 2013

Lemon sorbet

Początek stycznia to tradycyjnie czas prezentowania światowych trendów i nowości w dziedzinie aranżacji i dekoracji wnętrz.

Wtedy właśnie ekskluzywna marka Benjamin Moore ogłasza, jaki kolor będzie najmodniejszy w nowym roku.

Wybór poprzedzony jest tygodniami spotkań i dyskusji zespołu ekspertów amerykańskiej firmy, w skład którego wchodzą m.in. architekci wnętrz, projektanci mody, podróżnicy, kulturoznawcy i specjaliści ds. koloru.

W tym roku prestiżowym tytułem "Kolor Roku 2013" nagrodzony został rozbielony żółty "lemon sorbet 2019-60". Pierwsze zdjęcia aranżacyjne z nowym Kolorem Roku w roli głównej nie pozostawiają wątpliwości, że wybór kapituły był trafiony!

Lemon sorbet 2019-60 należy do rodziny żółcieni, a swój niezwykle delikatny charakter zawdzięcza białej nucie, która sprawia, że doskonale rozświetla on dekorowaną przestrzeń.

Nowy kolor roku budzi jednoznaczne skojarzenia ze słonecznymi wakacjami, rozgrzanym piaskiem i … lodami cytrynowymi, którym zawdzięcza swoją nazwę.  

Jednocześnie "lemon sorbet" nie przykuwa nadmiernie uwagi domowników. Dzięki temu sprzyja chwilom relaksu i doskonale sprawdzi się jako przewodni kolor w salonie, jak i sypialni.

Ze względu na swój uniwersalny charakter Lemon sorbet 2019-60 współgra zarówno z nowoczesnym, jak i klasycznym wystrojem wnętrz. Wprost wymarzonym miejscem dla niego są jednak podmiejskie rezydencje utrzymane w klimacie prowansalskim.

Kolor Roku dobrze czuje się w towarzystwie innych kolorów, a najlepiej u boku subtelnej zieleń polnych kwiatów tranquility AF-490 i tajemniczego błękitu van courtland blue HC-145. 

 

Kolor Roku 2013 pochodzi z wzornika Color Preview® marki Benjamin Moore.

Kliknij tutaj i zobacz Color Trends 2013!  

Na podstawie jego nazwy obsługa salonów przygotowuje farby Benjamin Moore w kolorystyce idealnie odpowiadającej oczekiwaniom klienta. Niepowtarzalność odcieni zapewnia hologram marki „Authentic Color” 

Więcej informacji i inspiracji na temat Koloru Roku 2013 i „Color Trends 2013” znajdziesz na fanpage’u Benjamin Moore Polska na Facebooku pod adresem:

www.facebook.pl/benjaminmoorepl .

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!