FB

"ŚNIADANIA MISTRZÓW" w Studio Kolor

17 marca 2017

 

Autoryzowany Dystrybutor farb marki Benjamin Moore zaprasza na cykliczne spotkania "Śniadanie Mistrzów". 


 

Jeżeli Jesteś świadomym Wykonawcą, chcącym poszerzać swą wiedzę, koniecznie przyjdź rano o godzinie 9.00 dnia 23 marca 2017 r. do STUDIA KOLOR w Tarnowie na "pierwsze takie śniadanie"!

W imieniu marki oraz Naszego Dystrybutora serdecznie zapraszamy na spotkanie podczas którego przy aromatycznej kawie i smakowitej drożdżówce poznasz niezwykłe, amerykańskie farby marki Benjamin Moore.

Wymienisz się doświadczeniami z Kolegami po Fachu i uzyskasz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące naszej wyjątkowej oferty.

A na deser otrzymasz atrakcyjne rabaty na zakup produktów Benjamin Moore!


 

adres: STUDIO KOLOR, ul. Jana kochanowskiego 47 A, Tarnów

www.farbykolor.com.pl

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!