FB

Spotkania dla Dystrybutorów, projektantów i wykonawców!

27 listopada 2017
Oficjalne wprowadzenie NOWEJ KATEGORII FARB - Ultra Spec SCUFF-X!
 
 
W dniach 21-24 listopada 2017 r. w Poznaniu i Warszawie Benjamin Moore Polska miała zaszczyt gościć Dystrybutorów, projektantów oraz wykonawców.
 
 
Podczas spotkania zaprezentowano niewiarygodne właściwości nowej farby SCUFF-X z „Scuff-Resistant Technology”, dzięki której marka Benjamin Moore wyznacza nowe standardy i po raz kolejny bardzo wysoko zawiesza poprzeczkę.
 
 
Amerykański koncern udowodnił, że wszystko jest możliwe, a czarne ślady od walizek, plecaków i krzeseł, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pozostają niewidoczne na ścianach wykończonych tym wyjątkowym produktem.
 
 
Oczywiście najbardziej przekonujący był pokaz praktyczny. 
 
Naturalnie przedstawiona została również gorąca czerwień „CALIENTE” – kolor roku 2018 oraz pozostałe 22 odcienie z palety „Color Trends 2018” opowiedziana poprzez „Historię dwóch domów…”.
 
 
Tym samym odpowiedzieliśmy na ważne pytanie – „Czy istnieją kolory komponujące się zarówno z nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylem”?
Odcienie trendów kolorów 2018 doskonale współgrają z obydwoma stylami. Na czym zatem polega cała trudność? Na ich odpowiedniej selekcji. Łowcy trendów „Color & Design” pokonali tysiące kilometrów, odwiedzili wiele krajów i miast, bardzo uważnie diagnozowali wszelkie sygnały podczas imprez wnętrzarskich, pokazów mody oraz ulicznych pochodów.    
 
 
Na koniec przedstawiciele Colorificio Sammarinese z San Marino pokazali, jak w praktyce aplikować bezspoinowy system wykończeniowy do posadzek i ścian NANOCEMENT.
 
To doskonałe narzędzie do projektowania loftowych wnętrz. System pozwala również na wykończenie łazienek bez konieczności usuwania starych płytek ceramicznych. Wystarczy odpowiednia masa wyrównująco-gruntująca, by zniwelować wszystkie fugi i zapewnić przyczepność dla kolejnych warstw systemu. 
 
Mamy nadzieję, że przedstawione rozwiązania znajdą szerokie zastosowanie w wielu ciekawych projektach. 
 
Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w spotkaniach.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!