FB

Spotkanie KOLOR i SMAK PRZYSZŁOŚCI

1 marca 2016

 
Było nowocześnie, pięknie, kolorowo...po prostu pysznie!

A wszystko to działo się dnia 23 lutego br. w naszym wrocławskim salonie zlokalizowanym przy ul. Inżynierskiej 45/ lokal U17 w dobrze znanym budynku Corte Verona.

Ekskluzywny team - Benjamin Moore & Barazza

Razem z włoską marką Barazza i szefem kuchni Pawłem Jackowskim gościliśmy naszych zaprzyjaźnionych architektów, artystów i blogerów.
Omawialiśmy kuchnię przyszłości, czyli połączenie ekskluzywnego wyposażenia kuchennego i starannie wyselekcjonowanych kolorów.

Kolory, kolory, kolory...

Podczas spotkania przedstawione zostały najnowsze trendy kolorystyczne legendarnej marki Benjamin Moore oraz najnowocześniejsze technologie w farbach, które mogą być stosowane m.in. w pomieszczeniach kuchennych.

 

 

Farba, niczym twierdza. Najlepsza do każdej kuchni!

W temat spotkania idealnie wpisała się farba ceramiczna "Regal Select 548", której możliwości zaprezentowaliśmy. Specjalna technologia usuwania zabrudzeń "Stain Release Technology New Generation" pozwala z łatwością pozbyć się wszelkich plam i zabrudzeń podczas przygotowania posiłków. 


 


Najnowsza technologia...

Przedstawiciele marki Barazza podkreślili główne benefity oferowanych sprzętów AGD wyposażenia wnętrz kuchennych, które plasują się w segmencie Premium.
 

 PALEO..

Nieodzownym elementem naszej kreatywnej prezentacji był pokaz live cooking w wykonaniu szefa kuchni Pawła Jackowskiego, który poprzez kuchnię Paleo promuje zdrowy styl odżywiania.

Mogliśmy się o tym przekonać osobiście. Jedno jest pewne – przyrządzone podczas spotkania specjały roztaczały niesamowity zapach, wzmagając zmysły i smakowały doskonale.

Gorąco zapraszamy do naszych salonów

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Benjamin Moore przy ul. Inżynierskiej 45/ lokal U17 (budynek Corte Verona, Wrocław).

Z kolei miłośników marki Barazza zachęcamy do odwiedzin salonu firmowego zlokalizowanego w Opolu w Centrum handlowym Karolinka.

Wszystkim Gościom dziękujemy za udział w spotkaniu i już teraz zapraszamy na kolejne.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!