FB

SPRING DESIGN_spotkanie ze stylem w Gdyni

29 marca 2016

 

SPRING DESIGN to wydarzenie dla wszystkich spragnionych powiewu świeżości w projektowaniu wnętrz. Najnowsze propozycje przedstawią następujące marki:

•    Ready to wear/ 2016, czyli najmodniejsze ściany według Benjamin Moore, producenta luksusowych farb i efektów dekoracyjnych.  Legendarne palety kolorystyczne, ekologiczne receptury i kosmiczne technologie to  absolutny must-have tego sezonu.
•    Akademia sztukaterii - dystrybutor dekoracji NMC w Polsce zaprezentuje  nowości i rozwiązania  dekoracji ściennych na 2016.
    MOSS Trend - zielone ściany. Bandit Design pokaże, jak zmienić wnętrze za pomocą naturalnej zieleni w postaci bezobsługowych instalacji nie wymagających nawadniania. 
•    LUMANN – można siadać, można dotykać! Ania Łukawska z LUMANN opowie o wybranych nowościach z polskiego wzornictwa w 2016 r. Pojawią się także ikony znanych projektantów, takich jak Oskar Zięta czy Roman Modzelewski.
•    Zdroweciepło.pl przedstawi nowoczesny system ogrzewania oparty o folie grzewcze na podczerwień. Jakub Gaffke opowie o równomiernym rozkładzie ogrzewania w każdym pomieszczeniu, nanotechnologii i zastosowaniu podczerwieni. Będziemy mogli przetestować instalacje tego rozwiązania- to tak, jakby mieć Słońce w swoim domu;).
    FAMEG. Podczas spotkania będzie można obejrzeć również dużą część kolekcji krzeseł Fameg, w tym tegoroczne nowości.

Na naszych Gości będzie czekać poczęstunek oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez Organizatorów, między innymi weekend z samochodem MINI!

Spotkanie odbędzie się 05.04.2016 o godzinie 12.00 w Pomorskim Parku Naukowo- Technicznym w Gdyni. Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 04.04.2016.
Kontakt: Wiktor Sapożnik, tel. 792 006 015, e-mail: spring@ladeco.pl

Serdecznie zapraszamy!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!