FB

Studio Tapet i Farb PARTNER - prawdziwie amerykański styl!

18 czerwca 2012

 

Szaro-malinowa kolorystyka wnętrza, logotyp na ceglanej ścianie, fotografia Statuy Wolności.

 

To prawdziwie amerykański klimat ekspozycji marki Benjamin Moore w salonie „Studio Tapet i Farb PARTNER” zlokalizowanym w Radomiu przy ul. 11 Listopada 69/77 lok. 8C.

 

Oferta obejmuje farby ekskluzywnej marki Benjamin Moore, efekty dekoracyjne, eleganckie tapety, fototapety, naklejki ścienne, tkaniny (zasłony, firany, pościel i narzuty) oraz inne elementy niezbędne do dekoracji wnętrz, w tym również sztukaterie.

 

 

„Więcej niż salon … ”

 

„Wystrój wnętrz, a w zasadzie jego zmiana to niesłychanie istotny element, choć nie zawsze jesteśmy tego w pełni świadomi. Otaczająca nas przestrzeń wpływa na nasze uczucia i emocje, odzwierciedla też gusta i upodobania. Jedną z marek, która ma zasadniczy wpływ na estetyczny klimat wnętrza jest Benjamin Moore. Praca z wyjątkowymi kolorami, które nie znajdują odpowiedników u innych producentów to dla nas czysta przyjemność podczas wykonywania projektów na życzenie Klienta. Szczególnie warto zwrócić uwagę na kolekcję „Color Stories” z żyjącymi w ciągu dnia odcieniami. To niesamowite założenie i przełom w kolorystyce. Do tej pory producenci unikali tego rodzaju zmieniających się odcieni ale nikt jeszcze nie wpadł na tak szalony pomysł, aby w jednej recepturze wykorzystać aż 5-8 kolorantów. To dlatego światło podbija wybrane odcienie w ciągu określonej pory dnia” – tłumaczy Monika Brzyska.  

    

 

„Sprzedaż i profesjonalne doradztwo uzupełniamy usługami związanymi z wykańczaniem wnętrz, a konkretnie z tapetowaniem. Wróciła moda na tego rodzaju wykończenia, stąd decyzja rozszerzeniu naszej oferty o tapety kanadyjskiego koncernu Blue Mountain, które eksponowane są w bardzo czytelnym i łatwym w wyborze dla Klienta systemie „Designed by Color” – dodaje Daria Podymniak, współwłaścicielka firmy.

  

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

 
Studio Farb i Tapet "PARTNER"
ul. 11 Listopada 69/77 lok. 8C
26-600 Radom
tel.: +48 48 629 79 22
e-mail: studio.partner@wp.pl  
www.ledar-studio.pl

 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!