FB

Tajemnicza Strefa Designu w AKCESS

17 marca 2017

DZIEŃ OTWARTY 23 marca 2017 i tydzień PROMOCJI FARBY CERAMICZNEJ!


 

W tym tygodniu salon AKCESS ogarnie przedwiosenne, kolorowe szaleństwo.

W dniach 20-26.03.2017 farba Regal Select 548  Benjamin Moore w kuszącym, aksamitnie matowym wykończeniu dostępna będzie z 10% rabatem!

Ale to nie wszystko – dla osób spragnionych wnętrzarskich nowinek szykujemy spotkanie z przedstawicielem marki Benjamin Moore, który podczas DNIA OTWARTEGO 23 marca 2017 opowie  o najciekawszych produktach z oferty, obejmującej nie tylko farby ale także masy i tynki dekoracyjne. Dla majsterkowiczów przygotowujemy pokaz aplikacji wybranych efektów.Serdecznie zapraszamy do STREFY DESIGNU w salonie AKCESS w Białymstoku, przy ulicy Radzymińskiej 14.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!