FB

Team Benjamin Moore wystartuje w 1. Rajdzie Polski Historycznym!

3 września 2012

Już w najbliższy piątek tj. 7 września z Rynku Głównego w Krakowie startuje pierwszy Rajd Polski Historyczny (RPH), który ma w swoim założeniu nawiązywać do tradycji Rajdu Polski, a formułą do Rallye Monte Carlo Historique.  W rajdzie uczestniczyć będą samochody wyprodukowane w latach 1946-1981, które współzawodniczyć będą na historycznych trasach Rajdu Polskiego. Pierwsza edycja RPH obejmie swoim zasięgiem województwa małopolskie i śląskie, a uczestnicy mają do przejechania trasę o łącznej długości ok. 750 km.

Z przyjemnością informujemy, że w inauguracyjnym Rajdzie Polski Historycznym weźmie udział team Benjamin Moore Polska, w składzie: kierowca - Jerzy Bylica, pilot – Jolanta Bylica. Usiądą oni za kierownicą unikalnego Austin Healey’a 100 BN1 z 1955 roku. Mamy nadzieję, że start ten zakończy się sukcesem!

 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!