FB

Typowy PIONIER - JBM Kolor, Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore z Zielonej Góry

5 lutego 2019
 
PIONIER, który chłonie nowinki technologiczne i zawsze jako pierwszy sprzedaje nowości marki Benjamin Moore. 
 
Jakub Szarzyński, bo o nim mowa - właściciel firmy JBM Kolor, Autoryzowanego Dystrybutora ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore z Zielonej Góry. W jego ofercie produkty amerykańskiej legendy są na stałe już od 15 lat. 
 
 
Elegancki salon sprzedaży właśnie przeszedł metamorfozę, zyskując nowy image. 
W strefie marki Benjamin Moore pojawił się elegancki, podświetlany ekspozytor z chipsami kolorów z najpopularniejszych palet. 
 
„Gdy w roku 2013 zapytałem Cię jak to robisz, że tak skutecznie realizujesz swoje plany odpowiedziałeś, że trzeba po prostu konsekwentnie dążyć do celu. Recepta wydaje się prosta ale łatwo się mówi… Ostatnio zmieniłeś wystrój salonu i muszę przyznać, że całość wygląda bardzo atrakcyjnie. Klimatycznie i nieco loftowo” – mówi Artur Nowak, Dyrektor operacyjny Benjamin Moore Polska. 
 
 
„Ktoś powiedział, że jedyną pewną rzeczą jest zmiana” – śmieje się właściciel JBM Kolor i dodaje „W przejrzystych przestrzeniach, w których nie są eksponowane w nadmiernej ilości intensywne barwy,  znacznie wygodniej Klientom dobierać kolory i zestawiać ze sobą różne materiały. Nowy ekspozytor doskonale wpisuje się w styl wnętrza, zupełnie jak robiony na wymiar”. 
 
 
JBM Kolor najchętniej sprzedaje nowości. Teraz na tapecie znalazła się farba „SCUFF-X”, która wyznacza nowe kierunki i oferuje Klientom jakość niedostępną do tej pory w Polsce.
 
„Jakubie wiem, że nie wierzysz nikomu na słowo dlatego sam bardzo skrupulatnie testujesz każdą nowość. A gdy półki w salonie zapełnią się kompletem opakowań, oznacza to, że jesteś całkowicie przekonany by zaoferować nową farbę Klientom. Co w całym tym procesie sprawia Ci największą frajdę?” – pyta Artur Nowak. 
 
„SCUFF-X to prawdziwa petarda i przy każdej okazji polecam ją Klientom. Spodobała mi się nazwa. Kojarzy się bardziej z NASA niż z farbami… Najważniejsze, że pierwsze wymalowania zarówno w obiektach prywatnych jak i użyteczności publicznej sprawdziły się w praktyce podczas ich użytkowania. Do tej pory, przed pojawieniem się SCUFF-X, skupialiśmy się na ważnym aspekcie – możliwości usuwania plam i zabrudzeń z powierzchni pomalowanych ścian.  Pod tym względem ceramika Regal Select sprawdzała i nadal sprawdza się idealnie. Nikt jednak nie wspominał o czarnych śladach od wnoszonych do mieszkania sprzętów, krzeseł w kuchni, walizek w przedpokoju i garderobie, ponieważ nie przypuszczano, że kiedykolwiek jakiś producent rozwiąże ten problem. I to przy użyciu tak wygodnej w stosowaniu, jednoskładnikowej farby. A co sprawia mi największą przyjemność w testowaniu? Samo testowanie i oczywiście uśmiech powracających, zadowolonych Klientów” – odpowiada Jakub Szarzyński.
 
 
Oczywiście, jeżeli ktoś zechce, na miejscu może z powodzeniem przetestować odporność farby SCUFF-X próbując zarysować ją czarnym plastikowym przedmiotem.  
    
Oferta JBM Kolor obejmuje także ekskluzywne tapety (ok. 140 katalogów tapet marek premium), sztukaterię oraz oświetlenie polskiego producenta AQForm. W firmowym portfolio znajdziemy między innymi takie marki jak: Orac Decor, Creativa, Rasch Textil, Eijffinger, Exterior, Arte, Romo, czy Fluffo. 
 
 
„Gdy teraz patrzę na elewację budynku, w którym znajduje się Twój salon, muszę zadać jeszcze jedno pytanie” – mówi Artur Nowak - „Ilu Klientów zatrzymuje się na tym doskonale rozpoznawalnym w Zielonej Górze skrzyżowaniu, patrzy na elewację, wchodzi do sklepu i podpytuje o nazwę lub markę specyfiku, którym zabezpieczyłeś drewniane panele? O ile mnie pamięć nie myli było to w roku 2012?”   
 
„To prawda, w ten sposób sprzedałem już wiele galonów lakierobejcy Arborcoat 638. I jak widzisz po 7 latach wykończenie po prostu wygląda jak nowe.
To najlepszy rodzaj rekomendacji dla mieszkańców, którzy codziennie przejeżdżają obok mojego domu.
Wasza obietnica 3 RAZY ODPORNIEJSZE działa.
Chcesz się założyć, że nie przemaluję elewacji przez kolejne 3 lata?"śmieje się zawsze optymistycznie nastawiony do życia właściciel JBM Kolor.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów!
 

 
 JBM KOLOR
ul. Kożuchowska 12 B
65-364 Zielona Góra 
 
tel.: +48 68 479 39 67
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!