FB

W Krainie Sztuki i Koloru

10 lutego 2015

Kolory, polski i europejski design oraz świetne towarzystwo. Tak było w „Krainie Sztuki i Koloru”, do której Benjamin Moore i Galeria Nizio zaprosili blogerów homestylowych, architektów i miłośników designu.

Benjamin Moore - farby - ściany - galeria nizio

Galeria mieści się w zabytkowej praskiej kamienicy. Jej twórca – Miosław Nizio, architekt, artysta rzeźbiarz, animator życia społecznego na Pradze prezentuje tu meble swojego projektu oraz młodych polskich i europejskich artystów. To idealne miejsce dla osób szukających oryginalnych mebli, oświetlenia, ceramiki, czy fotografii.

Biuro architektoniczne Mirosława Nizio – Nizio Design International jest autorem kilku wystaw w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Uczestnicy spotkania mieli niepowtarzalną okazję, by dowiedzieć się, jak do poszczególnych ekspozycji dobierano tło oraz z jakich materiałów powstały. Testowanie różnych rozwiązań i podróże w poszukiwaniu odpowiednich tworzyw stanowiły nie lada wyzwanie i były bardzo czasochłonne.

mirosław nizio - benjamin moore - galerie na pradze

Tematem prezentacji Benjamin Moore, którą wygłosił Tomasz Łuczak była głębia kolorów. Opowiedzieliśmy o tym, na co należy zwrócić uwagę podczas malowania, by uzyskać pożądany kolor oraz dlaczego odcieni z kolekcji Benjamin Moore nie da się skopiować.

benjamin moore w praskiej galerii Nizio Galeria

Po dawce wiedzy był czas na przetestowanie naszych farb i efektów dekoracyjnych pod okiem Moniki Pietras z Grin Design Eco Line – firmy produkującej meble w 99% z recyklingu. Pastelowe delikatne kolory zestawiliśmy z efektem rdzy, które to ozdobiły drewniane domki, puszki i metalowe konewki.

benjamin moore - farby do wnętrz - lofty

benjamin moore - blogerzy - design - nizio international

Jeszcze raz bardzo dziękujemy blogerom, architektom i miłośnikom designu za to, że sobotnie przedpołudnie chcieli spędzić w naszym towarzystwie. Za to, że cenią sobie jakość farb marki Benjamin Moore i stosuję je w swoich projektach. Kolejne spotkanie już niebawem. 

Za pomoc w organizacji wydarzenia dziękujemy Uli Michalak z Interiors Design

benjamin moore - conchita blog - galeria nizio

benjamin moore - lost in time blog

benjamin moore - farby do drewna i metalu - lofty

benjamin moore - farby - ściany

benjamin moore - galeria nizio na pradze - meble loftowe

warsztaty - benjamin moore - galeria nizio

benjamin moore - kolory - lofty - industrial

benjamin moore - warsztaty dla blogerów - galeria nizio

benjamin moore - praga - farby

benjamin moore - efekty dekoracyjne - rdza

benjamin moore - efekt rdzy - galeria nizio

benjamin moore - blogerzy wnętrzarscy

benjamin moore - farby - drewno - metal - lofty

benjamin moore - apetyczne wnętrze blog

benjamin moore - wykład - kolory - sztuka

benjamin moore - polski design

benjamin moore - my little home inspiration blog

benjamin moore - DIY - malowanie - domki z drewna

benjamin moore - warsztaty - diy - sztuka

benjamin moore - cuda z farby - diy

odnawianie mebli - benjamin moore - galeria nizio

meble z recyklingu - benjamin moore - diy

benjamin moore - farby do wnętrz i na zewnątrz

benjamin moore - industrial - grin design eco line

zabawa kolorami - benjamin moore

DIY - benjamin moore - projekty z drewna

mirosław nizio - benjamin moore

galeria nizio - fotografia - benjamin moore

 

galeria nizio - wystawa fotografii - benjamin moore

benjamin moore - interiors design

grin design eco line - gdel - benjamin moore

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!