FB

Warsztaty MAGIA KOLORU z Benjamin Moore już ruszyły

25 listopada 2015

Na początku listopada po raz pierwszy otworzyliśmy podwoje naszego nowego Showroomu w ramach spotkań MAGIA KOLORU Benjamin Moore. Na pierwsze wykłady połączone z warsztatami kolorystycznymi zaprosiliśmy współpracujących z nami Projektantów i Architektów, oraz zaprzyjaźnioną artystkę Monikę Skarzyńską i markę Luminosfera. Jak zwykle postaraliśmy się o to, by przygotować niezapomniane atrakcje - od ochrony zapewnianej przez Agenta 007 zaczynając, na nieskrępowanej zabawie z kolorami kończąc.

Podczas spotkań rozmawialiśmy o właściwościach produktów Benjamin Moore, analizowaliśmy trendy stylistyczne i kolorystyczne, ale przede wszystkim skupiliśmy się na wymianie doświadczeń i słuchaniu potrzeb, dzięki którym możemy stale udoskonalać nasze produkty i poziom usług.

Po pierwszym spotkaniu MAGIA KOLORU wiemy, że będzie to cykl kontynuowany z olbrzymią przyjemnością. Bardzo cieszy nas możliwość bezpośredniego spotkania z osobami dla których liczy się zarówno ogół, jak i detal. Projektanci i Architekci to grupa dla której ważny jest nie tylko walor estetyczny, ale przede wszystkim jakość produktu. To oni odpowiadają za ostateczny efekt i komfort użytkowania zaproponowanych rozwiązań. Dlatego w trakcie warsztatów mamy okazję przede wszystkim dotknąć, powąchać, wypróbować w praktyce m.in. farby odporne na wszelkie zabrudzenia i efekty dekoracyjne takie jak beton, rdza, czy... skrzący się na mrozie śnieg. Okazuje się, że zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń może być świetną zabawą, która inspiruje zarówno Gości, jak i organizatorów.

Jeśli jesteście projektantami i chcielibyście dołączyć do kolejnych warsztatów z cyklu MAGIA KOLORU, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mkaczynska@bmpolska.com. Wszystkich ciekawskich zapraszamy na pełną relację fotograficzną z dotychczasowych edycji, która jest dostępna na naszym profilu fb.

A my? Dziękujemy wszystkim, którzy z nami byli i nie możemy już doczekać się kolejnych spotkań!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!